Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I was made redundant two months ago <a href=" http://www.pactobiencomun.com.bo/ok-order-clomid-online.pdf ">order clomid from india</a> “We further call on Iraqi authorities to act with urgency to immediately ensure medical assistance to the wounded and to secure the camp against any further violence or harm to the residents,” the U.S. embassy statement said, calling for a full and independent investigation. <a href=" http://www.bcnsportsfilm.org/chance-twins-150-mg-clomid.pdf ">how long after taking clomid can i get pregnant</a> Shh! 'Good Wife' star Julianna Marguilies quietly wed her lawyer fiance Keith Lieberthal in a traditional ceremony in Lenox, Mass. on Nov. 10, 2007. Margulies, who was seven months pregnant at the time, wore a Narciso Rodriguez gown as she was walked down the aisle by her father. <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/atorvastatin-online-uk.pdf ">atorvastatin 40 mg price uk</a> -- Chinese telecoms equipment maker ZTE Services DeutschlandGmbH to buy German Alcatel-Lucent Network Services from Germantelecom equipment maker Alcatel-Lucent Holding GmbH (notifiedAug. 26/deadline Sept. 30/simplified) <a href=" http://www.innermedia.org/index.php?singulair-5-mg-pret-pediatria-comp.pptx#main ">levocetirizine montelukast uses energy</a> When he died, two insurance companies paid nearly $5.7 million to the producers of "Dark Blood" and "Interview With the Vampire," but then sued his estate in a federal court in Florida to get their money back, claiming he violated his contracts by lying when he said he did not do drugs. <a href=" http://hsmai-europe.com/misoprostol-costa-rica-donde-comprar.pdf#programmes ">cytotec misoprostol costo mexico chile</a> BEIJING/HONG KONG - China reiterated its opposition on Thursday to a European Union plan to limit airline carbon dioxide emissions and called for talks to resolve the issue a day after its major airlines refused to pay any carbon costs under the new law.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Another year <a href=" http://theclocktowernyc.com/xantho-rx-ingredients.pdf#represent ">xantho rx</a> Analysts say the victory signifies a step forward. Japan, the world’s third-largest economy, has long been plagued by deadlock and dysfunctional politics. The country has had seven prime ministers since 2007. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-tamoxifen-research.pptx#peacefully ">where can i buy nolvadex uk</a> Instead, remain polite at all times but do not be afraid to ask questions if you spot any snags. A bit of damp or condensation? Ask if there has been a previous problem. The same with wiring, wall cracks or anything that doesn&rsquo;t appear quite right. Present the question nicely and without looking as if you are picking holes. Even though you may be perfectly aware there is no major damage or problem, you will have the vendor thinking about these points when it comes to your offer. <a href=" http://www.omegaplast.hu/can-i-buy-aldactone-over-the-counter-dll.pptx ">spironolactone cream order xoticpc</a> As he rushed for a train, Lynn Trevallion, 64, owner of Lynn’s, a hairdressers on Wood Street, came running out of her shop and demanded the Mayor of London sort out an area of wasteland near her business. <a href=" http://www.world-television.com/where-can-i-buy-ibuprofen-cream.pdf#suggestion ">where to buy ibuprofen in france</a> Content engaging our readers now, with additional prominence accorded if the story is rapidly gaining attention. Our WSJ algorithm comprises 30% page views, 20% Facebook, 20% Twitter, 20% email shares and 10% comments. <a href=" http://beetperformer.com/where-can-i-buy-dr-numb-in-australia.pdf ">dr numb doesn't work</a> One sports medicine expert points out there will always be a risk of head injuries and concussions when playing sports or other recess activities, but emphasizing the rules of safe play and using padding when possible can reduce risk.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).