Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'd like to send this letter by <a href=" http://vitripiazza.co.uk/buy-naproxen-250-mg-uk.pdf ">where can i buy naproxen in uk</a> Bostick's lawyer, Philip Dracht, said Bostick spentthousands of dollars to purchase Herbalife products but failedto earn much money by selling them. "The retail profits are notthere because of all this discounting," Dracht said. <a href=" http://www.musee-minesdefer-lorraine.com/buy-generic-depo-provera.pptx#assure ">provera 5mg</a> MUMBAI, Aug 3 (Reuters) - Coal India, the world'slargest coal miner by output, posted its first quarterly profitdecline in five quarters on Saturday, saying lower salesrealisations and higher wage and diesel costs were to blame. <a href=" http://www.nurhitoolkit.org/skin-rash-lamictal-pictures.pdf#polite ">400 mg lamictal</a> One option is to use an online scrap valuation, such as CarTakeBack.com, to get an instant quote. You enter your postcode and registration number and the site searches for the best price locally. You can get quotes for both collection and delivery (often pretty similar prices). <a href=" http://www.algordanza.pt/generic-for-micardis-80-mg.pdf#tiger ">micardis plus 80 12.5 mg</a> "This work not only demonstrates that SAM is working beautifully on Mars, but also shows how SAM fits into Curiosity's powerful and comprehensive suite of scientific instruments," said Paul Mahaffy, a lead investigator for SAM at NASA's Goddard Space Flight Center. <a href=" http://www.pactobiencomun.com.bo/acyclovir-backorder.pdf#mortimer ">acyclovir backorder 2010</a> Most Israelis, Zimmt said, "are really concerned that an agreement between Iran and the West would leave Iran's nuclear capabilities intact." If such an agreement is reached, it could limit Israel's ability to strike unilaterally, even if it feels threatened, Zimmt said.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

In tens, please (ten pound notes) <a href=" http://www.myh.org.uk/price-accutane-south-africa-mnet.pdf#athlete ">price accutane south africa umhlanga</a> The specifications of the test were not finalized until the last year, which is late in a car's development process, Brauer said. All automakers will eventually redesign their cars to meet the standards to pass the new crash test, he said. <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/what-is-clotrimazole-cream-usp-1.pdf ">purchase lotrisone</a> 2013 - In March U.S. prosecutors charge Michael Steinberg, atop executive at SAC, with insider trading in shares of computermaker Dell Inc and chipmaker Nvidia Corp that generatedabout $1.4 million in illegal profits. He is the most senior SACemployee to be indicted in the probe. He pleads not guilty. <a href=" http://ascofarve.com/?inexpensive-trendy-clothes.pdf#apologize ">trench coat fashion trend</a> ABUJA, Sept 19 (Reuters) - Stolen Nigerian oil worthbillions of dollars is sold every year on international marketsand much of the proceeds are laundered in world financialcentres like Britain and the United States, a report said onThursday. <a href=" http://blog.staffnurse.com/buy-finasteride-online-australia.pdf ">where to buy proscar uk</a> Pitching coach Steve McCatty was taken to the hospital prior to Sunday afternoon&#8217;s game against the New York Mets, according to a Nationals spokesman. McCatty, 59, was in the clubhouse prior to the game, walking around and talking with players without any apparent issue. <a href=" http://axcomputers.com/skelaxin-800-mg-coupons.pdf#decay ">skelaxin or flexeril for back pain</a> Former general insurance chief Mario Greco left a year agoto become head of Italian insurer Generali. The headof Zurich's life insurance arm, Kevin Hogan, quit to join AIG in August, the same month Zurich's chief of staff AnnHaugh left after just a year in the role.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).