Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Could you tell me the number for ? <a href=" http://vonfluestudio.com/buy-clomid-research.pdf ">buying clomid online reviews</a> Kennedy is among a parade of prosecution witnesses to testify for the government, including one who said Manning's leak undid part of a U.S. intelligence-sharing system. Manning's lawyers will also have a turn to call their own witnesses. <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/olanzapine-25mg.pdf#woodlands ">zyprexa blood levels</a> He did not specify where, but media reported earlier in the week that the military was moving two of its short-range Iron Dome batteries and one battery of the mid-range Patriot missile to northern Israel. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/where-can-i-buy-rogaine-foam-for-women.pptx#rollback ">rogaine where to buy uk</a> Don&#x2019;t expect historical accuracy from the CW, the home of mermaids and werewolves. But viewers can rest assured that the Flash or Superboy won&#x2019;t be making guest appearances in the historical drama, despite the rock-&#x2019;n&#x2019;-roll soundtrack. <a href=" http://adanercantabria.com/?maximum-dosage-robaxin-750-cfm.pptx#potter ">methocarbamol 500 mg street value mushrooms</a> The deal would give Loblaw increased exposure topharmaceutical sales, which are expected to benefit from theaging of Canada's population. It would also gain a foothold inthe market for smaller stores serving dense urban neighborhoods. <a href=" http://www.bartoszkolata.com/risperdal-2-mg-film-tablet.pdf#trips ">risperdal consta generico</a> "I was not around for the tattoo day," Gunn said. "I think that's a good thing because had I been around I'm sure I would have one on the back of my ankle or the back of something else!"

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm interested in this position <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/buy-seroquel-xr-canada.pdf ">buy quetiapine online uk</a> The BoE forecasts it will take until late 2016 before unemployment falls this far, despite strengthening economic growth, but most private-sector economists think unemployment will fall much faster, and financial markets price in a rate rise as soon as early 2015. <a href=" http://qat.qld.edu.au/domestic/buy-topiramate-australia.pdf ">200 mg topamax</a> The conflict has taken on a sectarian dimension seen elsewhere in Syria, with Sunni Qaboun pitted against an adjacent neighbourhood inhabited by members Assad's Alawite sect, an offshoot of Shi'ite Islam that has dominated the state since the 1960s. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/cheap-desyrel.pdf#taxi ">buy trazodone online canada</a> In less than a week, Steve Cohen would have been virtually untouchable. America's Securities and Exchange Commission (SEC) had spent nearly five years investigating alleged insider trading at his hedge fund, SAC Capital Advisors, but it could not pull together sufficient evidence to pin criminal charges against him personally. <a href=" http://kanesmarket.com/wp/50mg-dbol-pills-legit.pdf ">order online dbol pills</a> In his waterfront suite, Sugar Ray Leonard, finished with his feinting and juking, takes a sip of water and looks out toward the ocean. The lightning show has stopped. His new arena has no ropes, and no round limit. Coming up on 40 years since he won gold, Sugar Ray Leonard is aiming higher than ever. He likens the problem to dirt that we don’t want to see, so we sweep it under the rug. It piles up, and up. It only gets worse, until the rug is pulled back, and the filth is dealt with. <a href=" http://powerbible.com/buy-atorvastatin-online-uk.pdf#guardian ">atorvastatin buy</a> “Those are the days you have to figure out,” Rivera said. “He has the stuff; he just has to learn how to deal with days like (Sunday). You have to understand that days like that are going to happen. If you understand that, you can just move on.”

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).