Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I went to <a href=" http://audio-republic.co.uk/esomeprazole-magnesium-dihydrate-melting-point.pdf#inject ">nexium mexico pharmacy</a> The EU executive previously said it planned to send a team of monitors to Gibraltar next month to check whether Spain was breaking EU rules on frontier controls, but the spokesman said Cameron had asked Barroso to ensure it was sent "urgently". <a href=" http://www.tib.com.sg/cvs-pharmacy-coupons-new-prescription ">mail order pharmacy in fl</a> Whether you do it for health reasons or moral beliefs, there’s no doubt about it – lots of people are going vegan these days. But there are things to consider before writing off animal products completely. <a href=" http://www.instantsvideo.com/blog/trileptal-online ">trileptal mg</a> Pretax profit at Credit Suisse's private banking and wealth management division fell 6 percent from a year ago after the Zurich-based lender took a 100 million franc charge to cover a Swiss-UK deal which requires banks to collect taxes on accounts of UK citizens. <a href=" http://ipadweddingplanner.com/cleocin-600-mg.pdf ">cleocin t clindamycin phosphate</a> With the birdie on No. 14 &#8212; the picturesque little par-3 along the banks of the river looking out at Lower Manhattan on New York harbor &#8212; Kuchar appeared primed to make a run at the new course record of 63 set during Keegan Bradley's second round on Friday afternoon. However, an errant tee shot and a mis-hit bunker shot on the 15th hole led to a bogey five and began to derail any thoughts of a 62. <a href=" http://randyniles.com/brufen-ibuprofen-400-mg-prospect.pdf ">buy brufen plus online</a> The Financial Conduct Authority (FCA) also wants banks to spell out their policies for when a customer makes a mistake such as paying the wrong recipient or typing in the wrong amount in a transfer via his or her smartphone app.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'm not working at the moment <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/how-much-does-clomid-cost-privately.pdf ">can clomid be purchased over the counter</a> Laird, which also makes smart chips for GPS and radiosystems in cars, said the jump in revenue was also helped byincreased sales to the automotive market in its electromagneticinterference (EMI) business. <a href=" http://www.woodmemoriallibrary.org/how-much-does-generic-tretinoin-cost.pdf ">where to buy retin-a cream for stretch marks</a> Some voices have begun arguing for the Gulf states to take direct military action on their own without Western support, something they have never really done despite arming themselves for decades with some of the world's biggest defense budgets. <a href=" http://www.ohsni.com/index.php/prescription-drugs-information-side-effects-interactions.pptx ">shipping prescription drugs through ups</a> SoftBank Chief Executive Masayoshi Son is mustering his resources to turn around Sprint, which posted deeper losses and bled customers in the three months ending June. Mr. Son has said he hopes to use economies of scale and cash flow generated from high spending on wireless connectivity in Japan to help close the gap with the two giants in the U.S. industry, AT&T Inc. (T) and Verizon Wireless Inc. Since its acquisition by SoftBank, Sprint has cut the cost of its unlimited wireless plans by about 30% in an attempt to retain customers. <a href=" http://www.gcva.com/metronidazole-tablets-400-mg-buy-online.pdf#ham ">where can i buy metronidazole 400mg in the uk</a> Since the cash draw from Treasury will not be disbursed bythe FHA, it will not impact how quickly the government runs outof money to pay its bills under the nation's $16.7 trillion debtceiling. In addition, the Treasury has the authority to take the$1.7 billion back once the FHA rebuilds its reserves. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/can-i-buy-amoxicillin-over-the-counter-in-australia.pdf#jaws ">where to buy amoxicillin antibiotic uk</a> United Technologies is benefiting from a surge in demandfor replacement parts for its Pratt & Whitney engines as theairline industry is poised to boost profitability and build upits inventory of spares. Chief Executive Officer Louis Chenevert’s overhaul of the company to focus on aviation isincreasing profit as the $16.5 billion purchase of GoodrichCorp. helps win business from customers such as Embraer (EMBR3) SA.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).