Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

What part of do you come from? <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?purchase-flonase-over-the-counter.pdf#obviously ">flonase buy uk</a> Barclays said HTC’s shipments for next year are expected to rise to 25 million units from 22 million units estimated for this year, but as the company owns just a 2 percent share in both the global and China markets, it could face some risks in component sourcing and encounter a component supply shortage. <a href=" http://awsg.org.au/acne-rosacea-treatment-tetracycline.pdf#endeavour ">tetracycline mg/ml</a> Smith has shown flashes in the first two games that give the organization and fans hope he may develop into what they’re all looking for. He’s also predictably made some head-scratching mistakes, highlighted by his three fourth-quarter interceptions against the Patriots last week. <a href=" http://feeny.nl/can-you-buy-clomid.pptx#shirt ">buy clomiphene citrate tablets</a> The women were kept in two rooms behind a door that could be secured from the outside with a lock, with a circular hole cut towards the bottom of the door that was a source of ventilation, the agent said. The windows were boarded up with very heavy closet doors, he said. <a href=" http://www.tcheaz.com/doxepin-epocrates-online.pptx#bloom ">doxepin johanniskraut</a> The Conservative peer said &ldquo;we have seen Ukips before&rdquo;, as he drew parallels with Enoch Powell in the 1960s and politicians such as Jean-Marie Le Pen in France, Germany and the Netherlands. <a href=" http://www.espaitaronja.com/lipitor-prescription-assistance-program.pdf#unanimous ">use of atorvastatin tablets ip 20 mg likers</a> India&#8217;s air force also depends on Soviet aircraft. India paid Ukraine to refurbish several squadrons of Mig-21 fighters and 100 Antonov transports to support an security offensive in 2011 against Naxalite rebels who were active in 180 districts in India. The campaign reduced rebel activity to 80 districts.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'm on business <a href=" http://www.world-television.com/cheap-flagyl-pills.pdf ">metronidazole 500 mg purchase </a> Real-time U.S. stock quotes reflect trades reported through Nasdaq only; comprehensive U.S. stock quotes reflect trading in all markets and are delayed at least 15 minutes. All quote volume is comprehensive and reflects trading in all markets, delayed at least 15 minutes. International stock quotes are delayed as per exchange requirements. <a href=" http://www.algordanza.pt/300-mg-clomid-pct.pdf#figured ">where to buy clomid uk</a> "We now want to speak to anyone who has information or witnessed anything relating to the abuse of children, particularly anyone who worked at the school, either employees or casual staff, between 1967 and 1993. <a href=" http://qat.qld.edu.au/domestic/cymbalta-20-mg-price.pdf ">discount cymbalta 60 mg</a> Despite Batista's personal financial problems, analysts sayLLX's port project is one of the most likely parts of the EBXgroup to succeed because of Brazil's lack of essentialtransportation infrastructure and facilities to develop newoffshore oil reserves in the seas off the coast where the Portof Açu is being built. <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/nyquil-sleep-aid-tablets.pdf ">nyquil cough sleep</a> With revenue plunging as its housing market crashed,Stockton cut $90 million in spending from 2008 to last year.That included cuts to police while crime jumped and put Stocktonon the FBI's list of the 10 most dangerous U.S. cities. <a href=" http://empatiacomunicacion.com/endep-25-25-mg-tablet.pdf#hell ">endep 10mg for sleep</a> "I was really surprised to get pole," Hamilton said. "I was expecting Sebastian to get it and it didn&#039;t even feel that great a lap. We&#039;ve brought some upgrades this weekend and the guys have been working incredibly hard."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).