Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Best Site good looking <a href=" http://www.restormelarts.co.uk/?usos-del-nexium.pdf ">nexium oral suspension ingredients</a> By early 2012, cracks had appeared in one of the concrete sections on the underside of the bridge. The regional construction inspectorate stepped in and ordered a halt to the work. The inspectors demanded fixes. <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/taking-200-mg-of-zoloft.html ">generic zoloft nystagmus</a> The real shed 7 percent this year as expectations of tighterglobal liquidity conditions forced companies and banks to stepup demand for U.S. dollars. The currency plummeted 18 percentbetween April and September, when investor confidence was shakenby a series of government decisions and a deteriorating currentaccount position. <a href=" http://www.gcva.com/buy-accutane-online-pharmacy.pdf#mobile ">best place to buy accutane</a> The jury also found two corporate entities, ReserveManagement and Resrv Partners Inc, liable on one count ofsecurities fraud, and Reserve Management for violating a federallaw governing investment advisers. <a href=" http://predicare.se/didrex-coupon.pdf ">didrex 50mg online</a> KFF reports that the surcharges currently hit just five percent of seniors - after all, relatively few retirees have that kind of ordinary income, since they're retired. But if older Americans work longer - as they're often told they must do - far more will have higher ordinary income while on Medicare. <a href=" http://www.mobatec.nl/web/lopressor-50-mg-daily-genericon.pptx ">toprol metoprolol bmi</a> Greek yogurt tenderizes meat while adding flavor, Enke says. Toss chicken with Greek yogurt and cumin for “a creamy, tangy marinade that won’t dry out your dish.” Or prepare Tzatziki sauce: Combine three-quarters of a cup of Greek yogurt with half a cup of grated, peeled, seedless cucumber and 1 tablespoon of lemon juice, and you’ll have a “fantastic marinade, dip, spread … you name it!”

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'm a housewife <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/dayquil-dosage-caplets.pdf ">dayquil liquicaps high</a> Now representing 17 percent of the population, the Russians were bound to change Israel. One immediate impact has been in politics. The new immigrants bring a Soviet cultural fondness for the strong leader. Avigdor Lieberman, a former nightclub bouncer from Moldova, is their main political man. Lieberman heads the Yisrael Beiteinu (Our Israel) party. He was foreign minister until late last year when he was charged with fraud and breach of trust. <a href=" http://www.innovatie-advies.com/?benicar-anlo-205mg.pdf ">benicar discount</a> I don't know, Matt, I have asked myself that so many times. It's very distressing for me to go into my kitchens and hear what people are calling each other... It's very distressing for me. I think that for this problem to be worked on that these young people are going to have to take control and start showing respect for each other and not throw that word at each other. It makes my skin crawl. <a href=" http://www.icbonline.org/women39s-rogaine-walmart-day.pdf#disagreeable ">rogaine discount coupons asos</a> Key donor the United States, still refraining from calling the military intervention a "coup" - a label that would trigger legal obstacles to continuing aid payments - called on Egypt's army to exercise "maximum restraint" in dealing with protesters and on those demonstrating to do so peacefully. <a href=" http://icnc.co.nz/purchase-baclofen-online.pdf ">lioresal intrathecal novartis</a> Mr Morgan became the ambassador for the brand in what the company described as "a vital role as the face of Morgan internationally, promoting the brand and selling the company's products worldwide". <a href=" http://euso.se/how-to-get-prescribed-doxycycline.pdf#facing ">doxycycline hyclate 100mg malaria</a> Israel once had a policy of victim disarmament. Israeli citizens were told they couldn't have guns. They were told the government would protect them. Then came numerous horrible massacres in the 1970's.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).