Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Could you ask her to call me? <a href=" http://generator.org.rs/index.php/dbol-prescription.pdf#proud ">online dbol</a> The world's second-largest economy expanded 7.5 percent over a year earlier in the three months ending in June, down from the previous quarter's 7.7 percent, data showed Monday. Growth in factory production, investment and other indicators weakened. <a href=" http://www.czwg.com/abilify-10-mg-price-bmw.pdf ">abilify 10 mg price bse</a> Domestic victims do not receive the same legal protections as foreign-born sex trafficking survivors. For example, many domestic sex trafficking victims are housed in high-security prisons and charged for prostitution, effectively treating them as though they are the criminals. This can make it very difficult for them to find employment later on and rebuild their lives.  <a href=" http://www.aristaeus.nl/index.php/levitra-bygq.pptx ">levitra fxpr</a> Surely there will be more genuflecting on the Sunday morning pregame shows. Caution: The window of hope can close fast. Maybe that’s why CBS is using three voices — Jim Nantz, Phil Simms, Bill Cowher — to work Steelers-Jets on Sunday. Three big-time voices. Very impressive. <a href=" http://drakeed.com/elavil-10-mg-tab.pdf ">elavil 25 mg weight gain</a> Alongside China's CNPC, Rosneft has become the biggestforeign player in Venezuela, buying the interests of TNK-BP including a stake in a heavy crude upgrader, whilealso being unexpectedly awarded another Orinoco block to run,Carabobo 2, and a role in PDVSA's fledgling offshore gas plans. <a href=" http://marinasitrin.com/?generic-priligy-forum.pdf#function ">priligy generico en mexico</a> By comparison, prices rose 127 percent in real terms between 1971 and 1981, a rally that ended in the late 1980s farm crisis when land prices tumbled 40 percent. That steep decline brought down several community banks and led Congress to create Farmer Mac.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'd like to open a business account <a href=" http://www.tintypegallery.com/ventolin-salbutamol-inhaler-buy.pdf ">buy salbutamol inhaler spain</a> You can also use the comments section in the article linked above and log in to post your questions for Martin to answer live. Alternatively, log on to Twitter and send your question to @MailOnlineSport using the hashtag #TackleKeown <a href=" http://israelstartupnetwork.com/where-to-buy-fish-amoxicillin.pptx#attentive ">how to write a prescription for liquid amoxicillin</a> As far as first-person tales go, Ivan Macfadyen's story of sailing from Melbourne to San Francisco is more than a little ominous. The yachtsman's springtime voyage was broken into two legs, with a stop in Osaka in the middle; it's a trip he made 10 years ago, but one that seemed unrecognizable this time around. <a href=" http://iacs.org.br/buy-terbinafine-online.pdf ">where to buy lamisil cream</a> These unelected, unaccountable agencies and their legions of overweight bureaucrats are PAID BY &#8220;we, the people&#8221; yet do NOT serve OUR interests. No less than a decade ago the FCC and the FAA should have done testing on airframes old and new to determine if a problem existed. Instead, the attitude has been more like &#8220;not my job&#8221;. <a href=" http://www.hardmusica.pt/cheap-celexa-no-prescription.pdf ">buy celexa online canada</a> In desperation they ran to the far end of the parking lot, huddling against the wall. Keya got there first and managed to squeeze between two large women, her body shielded by theirs. Kashvi got there too late, and was left on the edge of the cowering crowd, directly exposed to the gunmen. She lay on the pavement and closed her eyes. <a href=" http://www.argentfm.com/purchase-inderal-online.pdf ">purchase inderal </a> "We saw a lot more racing than normal, with riders and teams taking chances and acting on the spur of the moment during stages. It was a far less calculated race than it has been previously, and a reminder of how exciting it can be - there were very few dull days.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).