Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

What do you do? <a href=" http://jfafilm.com/lamictal-xr-price.pdf#association ">lamictal used for bipolar disorder</a> But Washington is fast approaching an end-of-the-month deadline to approve new government spending plans. Missing that deadline would largely shut down the federal government, sucking billions of dollars out of the economy. <a href=" http://schell.com/?buy-finasteride-1mg-uk.pdf#windfall ">mail order finasteride</a> "Governance can mitigate some of the problems of a weak buyer side, and they include value for money, but our fear is auto-enrolment will see a rise in the number of employers that don't have the resources to provide effective ongoing governance. It can be expensive setting up a trustee board, it's not an easy thing to do." <a href=" http://www.bellavistaar.gov/buy-liquid-cabergoline.pdf ">cheap cabergoline</a> "I think the market's going to languish here, until we startto get some insight into what the Fed's intentions are going tobe," said Gene McGillian, an analyst at Tradition Energy inStamford, Connecticut. <a href=" http://www.novacast.se/masteron-200-mg-eod.pdf ">masteron dose generics opinie</a> Most of those first Silverados were special Texas Edition versions. It’s a $2,000 option that includes extra chrome, 20- inch wheels and a large Texas Edition badge. About 20 percent to 25 percent of Silverados sold in the state are Texas Editions, according to GM. <a href=" http://www.photogonia.gr/index.php/us-medical-group-online-pharmacy.pdf#doubly ">where to buy gen pharma steroids</a> By statute, only members of religious orders, bank employeesand Vatican citizens can open an account with the IOR, butprosecutors allege it was possible that lax practices within thebank meant IOR clients could allow the use of their accounts formoney laundering.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'd like to send this letter by <a href=" http://headscarvesbyciara.co.uk/glaxosmithkline-coreg-cr-coupon#resumed ">cost of coreg cr</a> Time Warner Cable is among three remaining biddersfor Hulu, according to media reports. Malone said Time WarnerCable, which has 12 million video customers, would not benefitfrom owning Hulu on its own because it does not have nationalreach in the United States. <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-flagylgeneric-metronidazole.pdf ">buy metronidazole online australia </a> The free movement of people is one of the EU’s biggest pluses. And the number of EU citizens who engage in so-called “welfare tourism” &#8211; travelling to other countries to live off benefits &#8211; is exaggerated. However, it has become such a hot potato that it would be wise to tighten up the EU’s rules on immigrants’ access benefits. This is especially so in the UK, where David Cameron suggested last week in an interview with The Times that doing so could help sway a planned referendum on whether to stay in the EU. <a href=" http://sabrinacarpenter.com/seroquel-discount-program.pptx ">what doses does seroquel xr come in</a> San Francisco General, which originally received 67 patients, still has six, including two in critical condition. The six suffered a combination of spinal cord and traumatic brain injuries, abdominal injuries, internal bleeding, road rash and fractures, the hospital said. <a href=" http://haravginsburgh.com/nizagara-pills.pdf ">nizagara pills</a> Lignite profits could erode quickly if prices for EU carbonemissions rights come off their historic lows. Experts believethat, in the long run, Germany could even become hostile towardsCO2-heavy brown coal and introduce a special tax. <a href=" http://www.omegaplast.hu/aldactone-cost-wyoming.pptx ">generic aldactone 25 mg gnc</a> "Without such a framework, investors do not know the conditions under which (asset buys) will occur or be unwound, which undercuts the efficacy of policy targeted at long-term asset values," the authors write.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).