Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

How many days will it take for the cheque to clear? <a href=" http://www.jaxmediator.com/how-do-you-use-prostate-massager.pdf ">prostate massage order</a> But what does it tell us? The Care Quality Commission is being careful to stress it is not a final rating. Instead, it is being dubbed a screening tool - and like any screening it can throw up erroneous results. <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=trazodone-50-mg-cost-zoloft.pdf#lot ">trazodone 50mg tablets bluelight</a> Mexican-American singer Jenni Rivera, 43, died in a jet crash in northern Mexico on December 9, 2012. The wreckage of the private Learjet 25 she was on, along with six others, was found in a mountainous region of Sierra Madre Oriental. Known fondly to her fans as "La Diva de la Banda," Rivera had a 20 year singing career where she sold more than 15 million records, including having hit songs like "De Contrabando" and "La Gran Senora." A huge star on Spanish-language television, she also had her own reality shows. She was in route to Tuluca, Mexico when the tragedy struck, where she was set to tape an interview for Mexican TV. <a href=" http://euso.se/purchase-bactrim.pdf ">price of bactrim ds in india</a> Cruz, and to some extent his ally, Senator Mike Lee of Utah, have "gone rogue" on the Republican establishment in the Senate, with Cruz in particular the subject of bitter attack from some of his colleagues for traveling around the country urging a "no surrender" strategy on Obamacare. <a href=" http://fotahouse.com/buy-gabapentin-online-canada.pdf#traditional ">neurontin 300 mg street price</a> Such was Djokovic's domination that the 27-year-old Nadal, who boosted his grand slam singles tally to 13 this year by winning the French and U.S. Opens, failed to create a single break point opportunity in the whole match. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?femalegra-dziaanie.pdf ">buy femalegra</a> Gay isn’t revealing the substance, but he says he was notified by the U.S. Anti-Doping Agency on Friday that a sample came back positive from an out-of-competition test May 16. He says he will have his “B” sample tested soon.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'd like , please <a href=" http://empatiacomunicacion.com/methotrexate-injection-cpt-code.pdf ">methotrexate cancer</a> "Asian investors have never been comfortable with thetechnology sector and, as such, they tend to overprice therisks," said another portfolio manager in Singapore. "USinvestors, on the other hand, assume the world is like the USand tend to underprice certain risks. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/endep-25-wiki.pdf ">order endep</a> It was the latest in a series of troubling bias attacks in the city, which is on pace to double the number of crimes against the gay, lesbian, transgender and bisexual community in 2013 compared with last year. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=can-i-take-motrin-breastfeeding-the-first-trimester.pdf ">what is in motrin 800 mg grageas</a> Bank Vontobel, which had forecast 2 billion Swiss francs($2.05 billion) in peak sales from aleglitazar, pruned its pricetarget for Roche to 263 francs from 270 francs after thesetback, but confirmed its "buy" rating. <a href=" http://www.stconsultores.com/where-to-buy-glucophage-in-uk.pdf#grind ">glucophage tablets for pregnancy</a> The complaint quotes Filner on a separate occasion, last month in the press secretary's City Hall office, as telling her, "When are you going to get naked? Come on and give me a kiss." The lawsuit said she responded by telling him he should leave. <a href=" http://www.mca.ie/olmesartan-20-mg-espal.pdf#perform ">benicar hct generic alternative</a> Mark Murphy, team president and chief executive officer, said the publicly owned Packers (11-5 last season, down from 15-1 the previous season) generated a record $308.1 million in revenue, up 2&thinsp;percent from 2012&rsquo;s record $302 million.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).