Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Photography <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-imigran-recovery.pptx#starter ">buy imigran online uk</a> Black said Ohio's ban on same-sex marriage denies them equal protection under the law, and he also noted that Ohio recognizes other out-of-state marriages, such as between first cousins, that aren't authorized to be performed in the state. <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/alternative-to-nexium-natural.pdf ">nexium coupons discounts</a> While the Fed is focusing on labour market improvements todetermine when to begin tapering its $85 billion in monthlypurchases, weakness in the consumer sector could indicatebroader economic problems. <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/olanzapine-contraindications.pdf ">zyprexa hair loss</a> Preventing horror stories like the above is precisely why myorganization, In the Public Interest, developed the TaxpayerEmpowerment Agenda which is a series of state and localproposals to restore transparency, accountability, sharedprosperity and competition. <a href=" http://www.iap.org.br/white-kidney-bean-soup.pdf#declared ">red vs white kidney beans nutrition</a> But the timetable appears optimistic because Germany is adamant that to create a true resolution agency, the European Union needs to change its fundamental law, the EU treaty. This would be a lengthy and politically risky process. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/clonidine-02-mg-tablet.pptx#combat ">clonidine 0.1 mg high</a> Bagarozzo, she told the court, broke about 70 to 75 meters as part of his scheme and rigged them so the quarters would remain in the upper compartment instead of falling into the more secure lower compartment.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'd like to tell you about a change of address <a href=" http://www.innermedia.org/index.php?cheap-singulair-place-get.pptx ">montelukast tablets ip 10 mg kft</a> The city initially fought the suit tooth and nail, maintaining it had a right to the information, but relented after a state appeals court ruling in the NYCLU's favor earlier this year. The NYPD had started the database in 2006. <a href=" http://absoluteitsolutions.com/terbinafine-hydrochloride-1-cream-30g.pptx#whip ">terbinafine 250mg tablets</a> St. Louis Federal Reserve President James Bullard said thecentral bank needs to gather more evidence that the economy isimproving and inflation heading higher before deciding to taperits massive bond buying program. <a href=" http://vcreme.edu.vn/buy-differin-03-gel-online.pdf ">where to buy differin gel in singapore</a> The private exchanges will offer a third tier of coverage: Some plans will be cheaper and have higher out-of-pocket costs than those offered on public exchanges. Others may provide consumers with a wider network of in-plan physicians and hospitals than they will find on the exchanges. But the plans won't always have to hew to the same federal limits on deductibles, co-pays and cost sharing, so pay attention to the small print. <a href=" http://www.patiomaster.co.uk/finasteride-uk-5mg.pdf ">finasteride 1mg generic uk</a> Reports in official Chinese media said that Li, at a StateCouncil meeting on Friday, urged officials to keep up the paceof reform implementation and reiterated that the policy focuswill not be changed. <a href=" http://www.lacarceldepapel.com/where-can-i-buy-doxycycline-for-dogs.pdf#jointly ">where can i buy doxycycline in the uk</a> Abe is expected to decide around Oct. 1 to proceed with aplanned sales tax increase to 8 percent from 5 percent beginningnext April, in a bid to rein in Japan's massive public debt. Herecently instructed his cabinet to come up with measures toblunt the economic impact of the hike.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).