Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Could you tell me the dialing code for ? <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/escitalopram-price-canada-iqaluit.pdf#loss ">efectos secundarios de escitalopram 10 mg oxycodone</a> His comments appeared to conflict with Mr Osborne&rsquo;s earlier this week. On Monday, the Chancellor said that 95pc mortgages &ndash; which Help to Buy allows &ndash; are a healthy part of the market and not &ldquo;weapons of financial mass destruction&rdquo;. <a href=" http://buumon.org/can-taking-prozac-cause-hair-loss.pdf#bedroom ">order cheap prozac online</a> One set of concerns has to do with safety and standardisation. The UK body that oversees the regulation of medicines, the MHRA, says e-cigarettes currently available do not meet appropriate standards of "safety, quality and efficacy". Anecdotal reports point to dangers caused by variations in product quality, including facial burns after a vaporiser exploded in a consumer&#039;s mouth. The US Food and Drug Administration has also found that nicotine doses vary between devices, and have been found to vary from the advertised dose on the label - while the ingredients in e-liquid are also not listed. <a href=" http://www.hardmusica.pt/order-prozac-uk.pdf#clerk ">buy prozac online canadian pharmacy</a> Nearly all other categories of income taxes also declined,but for a $92 million year-over-year rise in those collectedfrom non-residents. Excise tax collections on cigarettes andmotor vehicles also showed increases in the last fiscal year. <a href=" http://www.jvstax.com/cymbalta-coupon-card-lilly.pdf#deceived ">30 mg cymbalta for anxiety</a> Ties were restored in 2009 and a year later France officially recognized it had made "errors" in the country. Kagame made his first visit to Paris in 2011, stressing he wanted to move on and explicitly hailing new efforts in France to seek prosecutions. <a href=" http://ascofarve.com/?buy-testosterone-enanthate-uk.pdf#ninth ">test enanthate 500mg week gains</a> His lawyer Sven Thomas told the Daily Telegraph that "the defence will file a comprehensive submission with the Regional Court. The main topic of the submission is the challenge of the different 'confessions' of Dr. Gribkowsky."

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I can't get a signal <a href=" http://www.marineforum.co.uk/escitalopram-price-walgreens.pdf ">order citalopram</a> While the Manning Bowl is set for a Super Bowl-type buildup, the most compelling game of Week Two will take place on the West coast where the San Francisco 49ers and host Seattle Seahawks - two top contenders and division rivals - will bang helmets. <a href=" http://www.tcheaz.com/uses-for-nexium-medication.pptx ">nexium discount coupons</a> In Beijing, more than a third of women in their late 20s and 30s are looking for husbands, according to the dating website Jiayuan.com. Media reports say there may be as many as 500,000 "leftover women" in the capital. <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/pexeva-coupon.pdf ">generic pexeva</a> The propaganda offensive has extended to Syrian state-run media, with Syrian TV devoting long segments to trying to show how life goes on as normal. In one, a Syrian anchor wearing a black T-shirt with the words "I Love Syria," is seen interviewing people in Damascus restaurants and souks as they speak of their love for the president and the army. <a href=" http://www.siteup.org.uk/purchase-clarithromycin-online.pdf#hannah ">purchase biaxin online</a> &#8220;It was fun,&#8221; she said. &#8220;I mean I&#8217;m just trying not to laugh the whole time because he just makes me and everyone laugh so hard but &#8212; it was great, he&#8217;s just so good. Watching him is a delight.&#8221; <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/remeron-75-mg-tablet.pdf#dull ">remeron sleeping tablets </a> "Liwa al-Islam, Al-Nusra Front, Al-Tawhid battalion, the Maghaweer (rebel commando force) and the Qalamun Martyrs' battalion ... captured an ammunitions depot near the village of Qaldun in the Qalamun area" northeast of the capital, the Observatory said.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).