Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Which year are you in? <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/where-can-i-buy-finasteride-uk.pdf#metal ">ukfinasteride.info finpecia</a> But beneath the craggy exterior were unmistakable glimpses of the foul-mouthed firebrand of old. In a &ldquo;mega&rdquo; snake-skin suit, silver mullet flapping impressively, the Peter Pan of post punk flung himself into the show in the manner of an enraged stick insect, a blur of jerking limbs and fervent lip-curls. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/where-can-you-buy-permethrin-5-cream.pdf#suspicious ">nix permethrin for scabies</a> The eurozone crisis is ebbing slowly and some confidence is returning, but the recovery is fragile. What is unclear is whether the eurozone will be able to discover significant growth or whether the zone will flat-line and stagnate. More important is the question whether unemployment will start falling significantly or whether this will be a jobless recovery. <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/cheapest-propecia-prescription-uk.pdf#reflected ">purchase finasteride</a> The Bruins&rsquo; defense was on target. Safety Randall Goforth had an interception. Linebacker Anthony Barr recovered a fumble on a goal-line stand. Myles Jack ran around hitting anything not in a UCLA jersey. <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/flagyl-or-metronidazole.pdf#embark ">buy flagyl cheap online</a> He suggested the ICC suspend its ongoing prosecutions against Kenyatta and his deputy, William Ruto, for two to three years, to allow them to confront a threat to Kenya's security that the Kenyan leader has called an "international war". <a href=" http://drakeed.com/purchase-atenolol-online.pdf ">atenolol 50 mg nifedipine 20 mg</a> The views expressed in the following comments are not those of PharmaTimes or any connected third party and belong specifically to the individual who made that comment. We accept no liability for the comments made and always advise users to exercise caution.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I've only just arrived <a href=" http://www.versaillesevents.fr/doxepin-what-is-it-used-for-ffxiv.pptx ">sinequan erfahrungen bbbank</a> Callum MacLean, Grangemouth Petrochemicals chairman, told a meeting of about 700 workers at the Scottish plant that the Swiss-based company could no longer support a business that it claims is losing £10m a month. Ineos said it will appoint liquidators to the business within a week. <a href=" https://www.loket.nl/clomiphene-citrate-tablets-50-mg.pdf#interview ">i am taking clomid 100mg</a> A Department for Work and Pensions spokesman said: "We are cracking down on fraud and error in the benefits system. This figure represents benefit overpayments and social fund debts that DWP is not able to get back because we have no legal right to pursue or it would cost more to retrieve the debt." <a href=" http://www.bilaffarenab.com/?do-i-need-prescription-to-buy-albendazole.pdf ">albendazole 400 mg tablet uses</a> His statement suggested Iran had yet to persuade Westernnations it was willing to curb the nuclear work and assure themthis was purely for peaceful energy production and medicalpurposes, as Tehran says. In the Tuesday session, negotiatorshad started discussing the "nitty-gritty" details of Iraniansuggestions, Mann said. <a href=" http://armanoswine.se/where-can-i-buy-meloxicam-for-cats.pdf ">where can i buy meloxicam for cats</a> There is speculation Zawahiri is somewhere in Pakistan. Thomas Joscelyn, a senior fellow with the Foundation for Defense of Democracy, says, “That’s certainly possible, but there’s no way to say.” <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/where-can-i-buy-nolvadex-in-the-us.pdf ">is buying nolvadex online illegal</a> "We have been arguing that manufacturing growth would strengthen in the second half of the year as the drag from Europe diminished and as capital spending picked up," said John Ryding, chief economist at RDQ Economics in New York.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).