Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Could you tell me the number for ? <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/cheap-generic-propecia-uk.pptx ">buy cheap propecia uk</a> Greenpeace said to honor his promise, Hollande would have to close at least 10 reactors by 2017 and 20 by 2020. The campaign group said this ought to include Tricastin, which was built over 30 years ago. <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/cheap-suprax.pptx ">cheap suprax</a> House Republicans will meet at the Capitol on Saturdaymorning to discuss their options after sending the White House aproposal that included the short-term increase in the debt limitthat would clear the way for reopening the government. <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/olanzapine-kick-in.pdf#laboratory ">olanzapine crazy meds</a> Of course, when the Fed will act is not totally clear. On Thursday the minutes of its latest monthly policy meeting led people to take differing views on when the wind-down of purchases &ndash; the so-called &ldquo;taper&rdquo; &ndash; will begin. <a href=" http://predicare.se/redotex-nf-farmacias-del-ahorro.pdf#breathless ">redotex precio</a> Twice bailed-out Athens also confirmed it would post a budget surplus before interest payments this year for the first time in over a decade, and its battered economy won a vote of confidence from billionaire U.S. investor John Paulson. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/olanzapine-interventions.pdf ">olanzapine pregnancy</a> Burkhardt told reporters on Wednesday afternoon that theengineer was "under police control" but "not in jail." Later inthe day, police said the engineer is not under arrest anddeclined to further explain his status or name him.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

What do you like doing in your spare time? <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/lopressor-50-mg.pdf#rules ">metoprolol online prescription</a> For example, health officials have seen high success rateswith a three-dose vaccine series for hepatitis B, a contagiousliver disease. The doses for hepatitis B vaccine are typicallygiven at birth and through the first few months of a child'slife. <a href=" http://www.espaitaronja.com/atorvastatin-patent-expiry-australia-vfs.pdf ">buying atorvastatin in spain</a> The UN inspectors, led by Prof Ake Sellstrom, were in Damascus when the attacks took place. They visited three suburbs and concluded that all suffered bombardment by &ldquo;surface-to-surface rockets containing the nerve agent sarin&rdquo;. <a href=" http://www.mca.ie/lotrel-5-40-generic.pdf ">buy benazepril / amlodipine</a> ** Fast-growing internet software maker Opera Software ASA is neither seeking a buyer nor is it in the marketfor any big acquisitions, Chief Executive Lars Boilesen told theReuters Nordic Investment Summit. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/paxil-xr.pdf ">much does generic paxil cost</a> The Pew Research Center survey found 63 percent of mobile phone owners now use their phone to go online. And because 91 percent of Americans now own a cell phone, this means that 57 percent are "cell Internet users." <a href=" http://www.skanholz.ee/cheap-sumatriptan-succinate.pdf ">sumatriptan succinate oral tablet 100 mg</a> Younger motorists, especially those under 24 were particularly badly hit with nearly a quarter needing an overdraft or dipping into their savings and a further 16 per cent borrowing from friends or family.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).