Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I need to charge up my phone <a href=" http://bislettkebabhouse.no/amoxicillin-cheap-online.pdf ">cheap amoxil</a> Royal Bank of Scotland was the top faller, down 3percent as uncertainty lingered over the future make-up of thepart state-owned UK lender. The Daily Telegraph reported onFriday that British finance minister George Osborne said hisministry was actively looking at breaking up the bank. (Editing by Hugh Lawson) <a href=" http://www.prodental.com/?zero-order-release-of-drugs ">prescription drugs fibromyalgia</a> AMCU emerged as the dominant union in South Africa'splatinum belt last year after poaching tens of thousands ofworkers from the once unrivalled National Union of Mineworkersin a bloody turf war that killed dozens of people and sparked awave of wildcat strikes. <a href=" http://feeny.nl/buy-lasix-cheap-online.pptx ">water tablets furosemide buy</a> Ucits, or Undertakings for Collective Investments in Transferable Securities, is the European regulatory framework for funds that can be sold across Europe to a range of investors, including retail. They offer better liquidity terms than traditional hedge funds, giving investors quicker access to their money, as well as greater transparency. <a href=" http://jfafilm.com/acyclovir-cream-5-cold-sores.pdf#caleb ">zovirax acyclovir 400 mg new pill</a> Federal authorities began looking into the possibility offiling a criminal charge against SAC Capital after formerportfolio manager Jon Horvath pleaded guilty to passing oninside information about Dell during the summer of 2008 to hissupervisor Michael Steinberg and traders at other hedge funds. <a href=" http://ishedlight.com/reduce-15mg-reviews.pdf ">reduce 15 mg order</a> TORONTO - BlackBerry Ltd warned on Friday it expects to report a huge quarterly operating loss next week and that it will cut more than a third of its global workforce, rekindling fears of the company's demise and sending its shares into a tailspin.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I can't get a dialling tone <a href=" http://unpluggedexpo.com/axert-side-effects-chest-pain.pdf ">how much does axert cost without insurance</a> Judge Richard Leon of the U.S. District Court for the District of Columbia ruled on Wednesday that the Federal Reserve had ignored the intent Congress when it capped the fees banks can charge retailers when their customers use debit cards. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/retail-price-for-lexapro.pdf ">lexapro coupons discounts</a> The percentage of adults of childbearing age (15 to 44) receiving any infertility treatment has gone down from 7.1pc in 2002 to 6.5pc in the period 2006 to 2010. Over 22,000 people were interviewed for the research. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/performer-5-mg.pdf#displeased ">sonor performer 14x6 5</a> Banks and investors outside the United States were moving toensure a steady supply of dollars to cover the criticalmid-October period when the government hits the borrowing limit,paying sharply higher premiums in the forward foreign exchangemarket. <a href=" http://www.kth.ee/will-diflucan-cause-yeast-die-off.pdf#pore ">diflucan yeast infection not working</a> The protesters are carrying red cards &ndash; a symbol used in soccer to eject players from the game &ndash; to signify demands for Morsi's ouster. Army helicopters that flew over the crowd were met with cheers, as protesters believe they are there for protection. <a href=" http://www.laragh.com/is-90-mg-of-cymbalta-too-much.pptx#withdraw ">duloxetine dosage uk</a> Michela Helen Mills said: "I think children should be allowed to hand out invites and the head teachers should bear in mind that not all parents can afford to invite the whole class some classes have 20 in each class."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).