Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Why did you come to ? <a href=" http://radiocfxu.ca/?cheapest-orlistat-120mg.pdf ">buy orlistat 120mg uk</a> Germany's Gildemeister is providing vanadiumenergy storage batteries for miner American Vanadium tomarket and sell in the United States. The batteries can rechargeelectric vehicles, store wind and solar power for electric powergrids, and set up micro grids when main power sources are notavialable. In Nevada, American Vanadium is developing the onlyU.S. mine that will produce the little-knownmetal. <a href=" http://www.alantyers.com/zyprexa-medication-terms.pdf ">olanzapine iv kgb</a> Archaeologist Nicolaus Seefield found the gravesite in an "artificial cave," which he explains to LiveScience had likely functioned as a water reservoir before the burial "since the cave's floor was perfectly clean." <a href=" http://www.ableentrylocksmiths.co.uk/best-price-propecia-uk.pdf#twins ">buy propecia cheap online uk</a> The House of Representatives Energy and Commerce Committee,in its letters to Sebelius and contractors CGI and QualitySoftware Services Inc, questioned the nature of the glitchesagainst testimony from federal officials and companyrepresentatives ahead of Healthcare.gov's launch on Oct. 1. <a href=" http://israelstartupnetwork.com/amitriptyline-hydrochloride-abuse.pptx#enforce ">amitriptyline 25mg tablets pain</a> As compensation, U.S. Secretary of State John Kerry brokered the prisoner release and, according to Abbas aides, assured the Palestinians that the U.S. views Israel's pre-1967 lines as a starting point for border talks, even if Netanyahu does not. <a href=" http://www.mollenkramer.nl/actos-online-pharmacy-generic-adderall-xr.pptx#ruse ">generic pioglitazone hcl www.pioglitazone hcl.com</a> Now there is a strong push in the U.S. and European Union to ensure citizens and corporations pay what is perceived as a fair share of the tax burden, said Dan Alamariu, a director at the Eurasia Group political risk consultancy in New York.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm originally from Dublin but now live in Edinburgh <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/alli-diet-pills-to-buy-uk.pdf ">best price alli uk</a> Diocese spokesman Martin Wind said the 53-year-old bishop had appealed for trust and patience. "We will have to wait to see how the audit turns out to see where responsibilities lie, and who is to blame or not to blame," he added. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/propecia-purchase-online-canada.pdf ">buy propecia 5mg </a> A meeting of the sharpest minds on the day's most important topics, Debate Club brings in the best arguments and lets readers decide which is the most persuasive. Read the arguments, then vote. And be sure to check back often to see who has gotten the most support—and also to see what's being discussed now in the Debate Club. <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?what-is-allopurinol-time-should-i-take.html ">allopurinol 300 mg tablet gwarancja</a> “I started preparing the moment I finished that first prison scene [in ‘Les Miz’]. So I shot that and then I started putting on size and the costume had to hide that,” Jackman told the Daily News, gesturing toward his abs. “I had to wear a bit of a fat suit here, so it didn’t look like Jean Valjean was getting jacked.” <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?what-is-allopurinol-medicine-uva.html ">starting dose is a risk factor for allopurinol uptodate</a> 4. All the local children have painted faces, with cats' whiskers. This is because there is a fair (or fayre) in the area. A larger than usual number of escaped balloons overhead in the sky is another clue that it is a Bank Holiday. <a href=" https://www.tca.nl/amitriptyline-hcl-25mg-tablets.pdf#why ">50 mg amitriptyline for depression</a> "Fitbark combines our love for dogs, tech and beautiful design into a product that helps humans better understand dogs and give them back the joy that they provide to us. With Fitbark, you can stay connected and get valuable insights into the life of your dog so that you can take action when necessary."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).