Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

When can you start? <a href=" http://www.coepo.com/Colegio/index.php?does-medicare-cover-non-prescription-drugs.pptx#headphones ">pharmacy online 365 coupon code</a> But Farah produced a stirring finish to cross the line in 13 minutes and 26.98 seconds, just 0.28 seconds ahead of Ethiopia&#039;s Hagos Gebrhiwet, with Kenya&#039;s Isaiah Kiplangat Koech taking the bronze. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/buy-mucinex-d-maximum-strength.pdf#stated ">mucinex d price comparison</a> The case is separate from a complaint lodged against Samsung by Apple, accusing Samsung of infringing on several Apple patents. An initial ruling found Samsung infringing on four of Apple's patents, though a final ruling in that matter isn't due until August 1. <a href=" http://www.omegaplast.hu/buy-spironolactone-100mg-borelioza.pptx#arbour ">buy topical spironolactone cream uk number</a> Dr Susan Kohlhaas, head of biomedical research at the MS Society, said: "We urgently need therapies that can help slow the progression of MS and so we&#039;re delighted researchers have identified a new, potential way to repair damage to myelin. <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/bimatoprost-ophthalmic-solution-003-cheap.pptx#apology ">cheap bimatoprost no prescription next day delivery</a> LONDON, July 30 (Reuters) - Britain's Domino's Pizza has slowed expansion plans for its fledgling German business, ashigher wage and training costs there meant the unit would breakeven as much as two years later than forecast. <a href=" http://fotoburobrabant.nl/hexatest-muscletech-efectos-secundarios.pptx#sniffing ">hexatest forum</a> With Roche's top-selling medicines expected to come under pressure from cheaper copies known as "biosimilars" from 2016, a buyout of Alexion would give them a good product with little competition, said Citi analyst Andrew Baum.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I don't like pubs <a href=" http://iacs.org.br/buy-erythromycin-topical-gel-usp-2.pdf ">buy erythromycin topical gel usp 2 </a> Less publicized is the ability of whistleblowers to bringclaims asserting violations of FIRREA. Under a process set up ina separate law in 1990, the Justice Department has a year toinvestigate claims under FIRREA submitted by whistleblowers. <a href=" http://theclocktowernyc.com/best-price-ogoplex.pdf#shaving ">ogoplex forum</a> Authorities say comedian Andy Dick has been arrested in Southern California for being drunk and disorderly in public. The Riverside County Sheriff's Department website says the comic actor was arrested on May 2 at a Temecula restaurant and booked for investigation of disorderly conduct involving drugs with alcohol. He was released after posting $500 bail. But this isn't Andy's first visit to the slammer ... <a href=" http://www.pifpaf.com.br/abilify-coupon-2015-hgtv.pptx#breathe ">abilify canada price generic</a> It eventually took 87 days to plug the well as a series ofdifferent capping methods were tried. By then, millions ofbarrels of oil had escaped into the sea and fouled coastlines inthe worst offshore spill in U.S. history. <a href=" http://www.momroad.com/can-you-get-high-off-gabapentin-800-mg.pdf ">neurontin 400 mg street price</a> The Daily News has some of the most memorable photos in sports history. From legendary boxers and iconic tennis players to golfing greats and fabled Olympians, the Daily News has the photos you want of the once-in-a-lifetime sports moments. Find yours today and relive history. <a href=" http://www.prodental.com/?costco-pharmacy-still-creek-burnaby ">best french drugstore makeup</a> However, New Delhi has struggled to implement measures toattract foreign corporate investment, and with elections due byMay, Prime Minister Manmohan Singh's weak coalition governmenthas limited room for pushing through further reforms.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).