Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Where do you come from? <a href=" http://www.kth.ee/buspar-5-mg-tab.pdf ">buy buspirone australia</a> Volunteers to the festival, which charged adult attendees $35 and children age 2 and older $30, were given a shirt, a cap, a cinch drawstring backpack, free admission for the volunteer and one guest along with a water bottle and a baseball, the lawsuit said. It added that paying customers could buy a small bag of potato chips for $5 and a cup of lemonade for $7.50 once they entered at the Jacob K. Javits Convention Center. <a href=" https://www.ivanexpert.com/buy-terbinafine-cream-canada.pdf ">lamisil tabletas contraindicaciones</a> One photo shows Bulger leaning back in an armchair wearing a bathrobe and surrounded by poodles. In others, he is hugging a black baby goat or posing with parrots. There is a photo of Bulger with a priest and in another he is with hockey player Chris Nilan next to the NHL's Stanley Cup. <a href=" http://www.prodental.com/?costco-pharmacy-lehi ">price chopper pharmacy 151st and metcalf</a> There is no denying that it&rsquo;s difficult to save in retirement accounts and then invest in other accounts, too. However, if you work hard and sacrifice up front, early retirement can be a real option for you. When you take an early retirement from your career, you will still be young and can probably find an enjoyable part-time gig. If you live within your means, a little active income plus the passive income from your taxable investments should be enough to cover your cost of living until you can start using your retirement accounts. <a href=" http://www.skanholz.ee/baclofen-dosage-40-mg.pdf#smile ">buy baclofen 10 mg</a> The private forecasting firm also warned that the upperMidwest, including Chicago, could face heavy snow around theholidays, in a forecast released on Wednesday, less than a weekafter a rare October snowstorm hit the central Rocky Mountainregion, stranding motorists, killing livestock, and downingtrees in parts of Wyoming and South Dakota. <a href=" http://www.medizzine.com/?anadrol-cheap.pdf ">anadrol 50mg results</a> Technology experts and government officials were stumpedabout the reasons for the computer glitches plaguing the Obamaadministration's launch of new health insurance exchanges. They variously blamed an unexpected deluge ofcustomers and outright errors that information technology (IT)teams labored throughout the day to fix.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm in a band <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/nexium-20-mg-uk-price.pdf#lover ">what is esomeprazole rbx used for</a> Twitter didn&rsquo;t announce whether it chose the New York Stock Exchange or the Nasdaq Stock Market for its primary stock listing. That means a continued waiting game for the exchange operators, who stand to reap fees as well as bragging rights if they snag the high-profile listing. <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?requip-8-mg-rp-252#upstairs ">getting clomid prescription errors</a> His inspiration, he claims, comes partly from the U.S., “a nation where protectionism shocks nobody and is congenital, banal and popular.” In particular he evokes the Depression-era activism of Franklin D. Roosevelt, with its use of public funds to create jobs, and wants to see a “Buy French” groundswell equivalent to a “Buy American” one. <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/do-i-need-a-prescription-for-amoxicillin-uk.pdf#floor ">buy amoxicillin antibiotic online uk</a> The chief difference between the IPO mutual fund and theexpected ETF, is that the mutual fund is actively managed andcan include shares purchased when the company goes public, saidRenaissance Principal Kathy Smith. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/buy-zoloft-online-uk.pdf ">zoloft reviews uk</a> The My Supermarket items all arrived without incident in the promised amount of time, two to seven days, and I will use the service again. It was super-convenient, but sometimes you just need the toilet paper, pancake mix or batteries right this instant, so the online option will be a tool I use when I&#8217;m organized and proactive, not scrambling, as I normally am. <a href=" http://www.world-television.com/buy-obagi-tretinoin-cream-online.pdf#ernest ">buy tretinoin cream 0.10</a> The bigger worry is whether the U.S. government will be able to borrow in the future, and whether this fight is merely a precursor to a battle over the debt ceiling. A fight over raising the U.S. borrowing limit in 2011 prompted a downgrade of the U.S. credit rating and a 19 percent fall in the S&P 500.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).