Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

magic story very thanks <a href=" http://lynnefreeman.net/chrono-cross-vigora.pdf#madame ">vigora youtube</a> Landry's attorneys said in a statement that they are convinced in his innocence. "We are sure — as facts come to light — it'll become clear that Mr. Landry will be fully exonerated of any wrongdoing," they said in part. <a href=" http://absoluteitsolutions.com/benicar-20125-coupon.pptx ">olmesartan cost effectiveness</a> Far from expressing outrage, however, the Court of Appeals unanimously ruled that the men, who had been in custody for two years, should remain there while the state cleaned up the procedural niceties. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/doxycycline-minocycline-tetracycline-for-erythromycin.pptx#modern ">doxycycline hyclate 100mg cap coupon</a> Staking out extreme black and white positions like those of the Cloud Chasers or the Sunshine Fakers is easy. The harder path lies in confronting the cognitive dissonance presented by the facts of black life in America. African-Americans are forced to face them every day. On one level we must tolerate a certain cognitive dissonance, holding opposing facts in our head about promise and peril in America for people with dark skin. At another level, we must try to resolve that dissonance not by erasing facts that are disturbing but by doing the hard work required to make America better. That was the message of Martin Luther King's "I Have a Dream" speech. America is exceptional in its promise and it is our job to make her live up to that promise. <a href=" http://blog.staffnurse.com/where-to-buy-cytotec-pills-in-cebu.pdf ">buy cheap misoprostol online</a> He looks a very good player to me. He has everything covered with his technique but does not get enough runs which tells me something is not right with his concentration levels. He is a very bright guy but somewhere he is losing focus and getting out in soft ways. England will be disciplined, bowling lots of dot balls to create a chance because they know he lacks patience. <a href=" http://lucyhale.com/effexor-xr-300mg-daily.pptx#fudge ">there generic form effexor xr</a> The renewed focus on data will also see volatility rise inthe British pound, with steady demand for short-dated optionsthat allow investors to hedge against sharp swings aroundimportant economic indicators, as happens with the U.S. monthlypayrolls reports.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Withdraw cash <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/can-your-doctor-prescribe-you-clomid.pdf#standard ">liquid clomid purchase</a> “He played a central role in helping President Obama usethe power of the government to try to bring the economy backwhen we were on the brink of just sliding into depression whenhe took office,” Clinton said. <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/buy-cheap-estradiol.pptx ">buy estradiol cheap </a> It took Jodie Maslowski awhile to realize that telling people "No" was devastating to them. "I finally learned to accept the help and I loved it," she says. "It's now the first thing I tell cancer patients I mentor: you need to help people help you." <a href=" http://www.parroquiasantarita.org.pe/carvedilol-25-mg-para-que-sirve.pdf#patience ">carvedilol 12.5 mg uses</a> "Today's surprise implies a significant upward revision to second-quarter GDP," said Laura Rosner, an economist at BNP Paribas in New York. "Our calculations suggest an implied revision of roughly plus 0.8 percentage point and our tracking estimate of second-quarter GDP growth is now 2.5 percent." <a href=" http://predicare.se/redoxfat-price-philippines.pdf#perspective ">redoxfat 2015</a> Six of 11 major sectors posted gains while the remaining five saw declines. The education sector added 8,000 jobs last month and health care gained 2,000. Social assistance added 1,600 jobs for that sector’s highest month-over-month gain since 1990. <a href=" http://www.mollenkramer.nl/generic-actos-date-game.pptx#members ">actos 15 mg zaragoza</a> A Yemeni government spokesman said last week that the $4.5billion gas facility, jointly managed by Yemen LNG and France'sTotal, was one of two energy targets that suspected alQaeda militants had been plotting to attack.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).