Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Please wait <a href=" http://atomsystem.com/order-betnovate-cream-online.pdf#here ">buy betnovate ointment</a> After last year&rsquo;s passenger queues at Heathrow and other airports, immigration chiefs have taken staff away from customs checks to process passengers. A series of reports by Mr Vine have highlighted how this new focus has led to the neglect of work to stop drugs and contraband. <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/order-motrin.pdf ">where to buy motrin ib</a> Cromartie, of course, will have to prove that last year’s Pro Bowl season wasn’t an aberration. Despite missing Revis for much of the season, the Jets finished second in the league in pass defense in 2012 thanks, in part, to Cromartie’s ability to be an elite No. 1 cornerback. <a href=" http://www.huntington-hilfe-salzburg.at/index.php/fosamax-online-purchase.pdf#salad ">fosamax purchase</a> Capturing the tail, which is composed of solar wind plasma and magnetic field, required three years of observation based upon data from IBEX's powerful energetic neutral atom imaging system. As neutral atoms (and other particles) from other parts of the galaxy flow through our solar system, those atoms eventually collide with faster charged particles -- usually carried by solar winds -- and exchange an electron. <a href=" http://absoluteitsolutions.com/isotretinoin-alternatives.pptx#effect ">accutane private prescription uk</a> "On this occasion, we are also excited to introduce Voice Messaging, a new feature that will allow our customers to quickly and easily communicate in real time using voice messages with friends and family, whether they're across the room or thousands of miles away." <a href=" http://www.tintypegallery.com/order-generic-propecia.pdf#wailed ">buy generic propecia uk</a> (CBS News) As the Obama administration considers military options against the Syrian regime in response to a suspected chemical attack on civilians, House Speaker John Boehner wrote a letter to the White House requesting more information about possible U.S. military action and a second letter -- signed by over 100 lawmakers from both parties -- urging the White House to share more details.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

About a year <a href=" http://www.myh.org.uk/isotretinoin-20mg-dmt.pdf#parlour ">isotretinoin 10mg price in india vbv</a> After Patty died of a rare blood disease in 1990, Dick Kazmaier and the USA Hockey Foundation created the Patty Kazmaier Award, which has been given to the top player in NCAA Division I women's ice hockey since 1998. <a href=" http://www.parroquiasantarita.org.pe/atarax-price-comparison.pdf#applications ">atarax 2 mg/ml jarabe</a> "The president will directly address the technical problems with HealthCare.gov - troubles that he and his team find unacceptable - and discuss the actions he has pushed for to make it easier for consumers to comparison shop and enroll for insurance while work continues around the clock to improve the website," a White House official said on Sunday. <a href=" http://www.autoempleo.net/clindamycin-150-mg-capsules.pdf ">is clindamycin phosphate good for acne scars</a> Following criticism, the draft rules attempt to avoidimposing liability should the benchmark prove misleading,although lobbyists said that a proposal that participants sign acode of conduct could scare some off. <a href=" http://schell.com/?buy-doxycycline-online-usa.pdf ">how to buy doxycycline in uk</a> But have at it if you like. I like opportunities to rub I told you so&#8217;s in your faces since you treat me and anyone else who speaks a little common sense like I couldn&#8217;t possibly understand what I&#8217;m talking about and I&#8217;m just as stupid as can be for not take a big bite out of the same lure&#8217;s you all have hanging out of your cheeks. <a href=" https://www.ivanexpert.com/prevacid-otc-costco.pdf ">how much does dexlansoprazole cost</a> Luo said the association was looking at imported cars alongwith vehicles produced by foreign companies in association withlocal partners. "We're looking at all brands, including thoseimported and those made by domestic JVs," Luo told Reuters in atelephone interview, declining to say exactly when CADA beganits research, when it might finish or why it had taken so long.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).