Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Until August <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/price-of-nexium-in-canada.pdf#landed ">has anyone taking nexium while pregnant</a> He also hinted without confirming that the key opposition demand - Mr Assad&rsquo;s removal - was up for question. &ldquo;Let nobody have any fear that the regime in its present form will continue,&rdquo; he said. &ldquo;For all practical purposes the regime in its previous form has ended. In order to realise our progressive reforms we need the west and all those who are involved in Syria to get off our shoulders.&rdquo; <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/motilium-price-uk.pdf ">buy domperidone online uk</a> That means getting over the hump of a record six second-place finishes at a U.S. Open the way he finally conquered his sketchy history with links golf. But we know this. At 43, Mickelson is playing the best golf of his career. At 37, Woods is not, at least when it comes to the big events. <a href=" http://www.professorpotts.com/?purchase-cefaclor-online.pdf ">purchase cefaclor </a> Sure, you may be tempted to wonder what could have happened. The job requisition could have been filled internally, they could have selected another candidate who was a rehire or it could have been put on hold, to name a few. Countless scenarios occur behind the scenes; it's challenging for a job seeker to surmise. Here's the good news &ndash; you don't have to surmise by spending too much time and energy thinking about it. It's not always about you and the process isn't very transparent. <a href=" http://shakingbox.com/isotretinoin-40-mg-vvc.pptx#italian ">40 mg accutane ow long does</a> Russian news agencies reported that Snowden had called on several organisations, among them Transparency International and Human Rights Watch, to meet with him at the airport. Reznik told Interfax that he had also received the invitation and would try to go. <a href=" http://unpluggedexpo.com/ternix-plus.pdf#jet ">harga obat ternix plus</a> After a madcap week of diversions, distractions, obfuscations and general mayhem on the part of the A-Rod camp, all designed to portray him as some sort of victim in all of this, a baseball nation turns its lonely eyes to Rob Manfred, Commissioner Bud Selig’s drug sheriff, to just bring it on. There are pennant races to be run, deadline trades to be made, inductions here to be concluded, and everyone — current players, Hall-of-Famers, baseball officials and fans — wants this steroids issue brought to resolution and, especially, the A-Rod drama ended once and for all.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

About a year <a href=" http://www.acercas.com/?lamictal-300-mg-daily.pdf ">lamotrigine (lamictal) for bipolar disorder</a> McIlroy's plight has been well-chronicled this season. He signed a lucrative endorsement deal with Nike &#8211; and changed out all 14 clubs in his bag &#8211; on the eve of his first tournament of the season in Abu Dhabi. <a href=" http://www.bharat79.com/order-vriligy ">buy vriligy</a> "Indeed, the sustained period of weak aluminium prices andchronic oversupply, particularly in China, has forced producersto cut output with Chinese production curtailments acceleratingin June-July," analyst Wiktor Bielski at VTB Capital said. <a href=" http://www.webdynamics.ca/buy-cheap-cytotec.pdf#lament ">cytotec sale</a> Miss Criado-Perez said: “Trolls don’t run the internet; neither do abusive men who issue rape threats to get women to shut up. We are the majority. And if we stand firm, and shout back as one, we will win.” <a href=" http://realeconomylab.org/kirkland-signature-maximum-potency-coq10-300-mg-price.pdf#freely ">natural foods rich in coq10</a> A driving disco beat thumps in the background as firefighters spray gleaming oil on their washboard tummies and even do a few quick pushups to get their blood flowing before stepping in front of the camera. <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/order-abilify-online.pdf#jazz ">abilify order online</a> "It's exactly the same phenomenon that occurred with ecstasy a decade ago," said Dr. Charles Grob, a professor of psychiatry and pediatrics at the UCLA School of Medicine and an expert on MDMA. "Ecstasy had terrible reliability and it's the same with Molly. Though it's being marketed as pure MDMA, it's a hoax."

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).