Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Where's the nearest cash machine? <a href=" http://www.lump.com.br/himcolin-gel-of-himalaya-price.pdf#russell ">does himcolin really works</a> As for the locals, the Giants dropped to 17th after their six turnover-loss left them desperate for a running back with Denver coming to town for the Manning Bowl. The Jets got the W against the Bucs and a move up to 24th. The test comes Thursday night at the Patriots. <a href=" http://www.mca.ie/terbinafine-tablets-online-uk.pdf#rustle ">terbinafine hcl 250 mg tab lcam</a> "Transparency has to be managed carefully -- Iran feels if it happens too early they fear their program will be destroyed," he said. "On the other hand it has to go fast enough to convince the West they're not building a nuclear weapons program." <a href=" http://sexperterna.org/how-to-get-nolvadex-pct.pdf#garage ">discount nolvadex</a> He added the Trust was currently working with local health economy partners to improve the emergency flow of patients which relied on the reducing the number of patients who no longer required an acute bed. <a href=" http://www.friedmylittlebrain.com/atorvastatin-rosuvastatin-potency.pdf ">rosuvastatin atorvastatin</a> “I love our power play right now,” Richards said. “Even (though) it doesn’t score tonight, we have a purpose to it and everybody knows exactly their role on it. There’s no guessing out there or hoping. Guys go to their spots, win battles to get the puck, and then we’re bombing away.” <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/citalopram-10-mg-price-uk.pdf#reliable ">escitalopram ukmi</a> It meant that some areas, including south west London and parts of Northern Ireland, awoke to thunderstorms on Monday morning, with more severe weather expected across Britain over the coming week.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm not interested in football <a href=" http://www.jaxmediator.com/buy-anavar-steroids-uk.pdf#smash ">buy anavar online uk</a> Under the new agreement, the two nuclear-armed sides will give notice of patrols along the ill-defined border. They will ensure that patrols do not "tail" each other to reduce the chance of confrontation. <a href=" http://crearmarca.com/buy-nizagara/#stephen ">buy nizagara online</a> ** Italy's UniCredit will face competition fromFrance's BNP Paribas and Spain's Banco Santander in the race to acquire Poland's No.11 bank BGZ in a deal worth $1.2 billion, market sources told Reuters.UniCredit, Italy's largest bank by assets, said on Thursday ithad submitted a preliminary offer to buy BGZ, whose parent isDutch-based Rabobank, through its Pekao unit,Poland's No.2 lender. <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=trazodone-50-mg-for-pain-wikipedia.pdf ">pms trazodone 50mg for sleep ooc</a> Marilyn M. Niwao of the National Society of Accountants advises clients to consider their health risks (family history, lifestyle, health status) and financial risks (personal wealth, number of dependents) when determining whether to forego coverage. "It's an important decision that should be made carefully," she said. <a href=" http://www.espaitaronja.com/atorvastatin-20-mg-tablet-recall-izle.pdf#properly ">amlodipine atorvastatin mims</a> “EDA accepts the Inspector General’s recommendations regarding its information technology incident,” an agency spokesperson said. “We take the privacy and IT security of all our employees, grantees and other partners seriously, which is why the agency acted out of an abundance of caution based on the information provided to us.” <a href=" http://www.iap.org.br/vyvanse-50-mg-cost-without-insurance.pdf#transmission ">vyvanse too high dosage</a> Collins said he has no problem or concerns with his ace pitching in the All-Star Game and added that keeping him on a short leash on Saturday actually plays into their plan to limit his workload in the second half.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).