Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

How many days will it take for the cheque to clear? <a href=" http://theclocktowernyc.com/review-of-vigorex.pdf ">vigora 100 mg sildenafil</a> The Knicks believe World Peace is worth the investment. They can either sign him to the veteran's minimum or give him the rest of the mini mid-level that starts at $1.6 million. One of World Peace’s agent, Marc Cornstein, spoke briefly with Knicks GM Glen Grunwald during the Knicks-Wizards game here on Sunday. Cornstein declined to comment on World Peace’s future, saying that he had received several calls from teams expressing interest. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/permethrin-scabies-1.pdf#deserts ">permethrin spray to kill scabies</a> "Whenever the economy starts breathing, you'll haveadditional pressure to start cutting the deficit, so we get into additional austerity and spending will fall. It's going to bea choppy ride," Moec said. <a href=" http://apostolicfaithweca.org/amitriptyline-10.pdf ">amitriptyline 10mg tablets migraine</a> “Brad and I share a lot of the same values,” Celtics president Danny Ainge said in a statement. “Though he is young, I see Brad as a great leader who leads with impeccable character and a strong work ethic. His teams always play hard and execute on both ends of the court. Brad is a coach who has already enjoyed lots of success, and I look forward to working with him towards banner 18.” <a href=" http://www.juventudrebelde.org/index.php?page=buy-levitra-here#liable ">cialis generika aus den niederlanden</a> We know that RBS, which owns NatWest, as well as Lloyds and Halifax have joined the scheme. Virgin Money will reportedly join in January. We&#039;re expecting more details from Chancellor George Osborne later. <a href=" https://www.ivanexpert.com/seroquel-200-mg-dosage.pdf ">300 mg seroquel too much</a> Patients get confused by the baffling array of alternatives to A&E such as walk-in clinics, 111, urgent care centres and out-of-hours GP services, and so make "the rational choice to go where the lights are on" – their local A&E – the report adds.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I do some voluntary work <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/zoloft-online-order-ahmedabad.html ">zoloft 25 mg effets indsirables</a> So does Don Porter, the homespun American president of the International Softball Federation (ISF), who has been lobbying IOC members for eight years, hoping to hit the home run that will put his sport back in the Olympics. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/where-can-i-buy-permethrin-cream-in-uk.pdf#twinkle ">permethrin spray for clothing uk</a> And yet, the recent survey noted the number of respondents who admitted to paying bribes over the past 12 month rose to 3% of those polled from 1.2% in 2011. More than half of the bribe-payers said they bribed to &#8220;speed things up&#8221; while 23% said &#8220;it was the only way to obtain a service.&#8221; <a href=" http://www.innermedia.org/index.php?singulair-price-malaysia-ktm-duke-200.pptx#difference ">para que sirve montelukast 5 mg tabletas hemorroides</a> Unions argued the committee should include labor union representatives. They also asked the judge to adjust his proposed timetable for the case to allow the committee to become established and permit negotiation and mediation with the city. <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/diflucan-uk-pharmacy.pdf#improvements ">fluconazole 150 mg price uk</a> In an interview with Reuters Television in Washington, Livni voiced some hope about the talks. "It is not a favor to the United States or to the Palestinians, this is something that we need to do," she said. <a href=" http://cambrianmountainswool.org/cheap-propecia.pdf ">cheap propecia </a> * JPMorgan Chase & Co is negotiating final terms ofa deal with U.S. securities regulators to end a yearlong probeof derivatives bets that led to the bank's largest trading lossever, Bloomberg reported two people briefed on the talks assaying. ()

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).