Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I never went to university <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-celexa-canada.pptx ">can i buy citalopram online in the uk</a> Richard Aboulafia with the Virginia-based Teal Group said the decision was bad news for Boeing, which is bracing for slowing production of other aircraft, including its C-17 transport plane and F/A-18 Super Hornet fighter. <a href=" http://buumon.org/buy-femara-online-uk.pdf ">femara 2.5 mg price in usa</a> Gross, the chief of sports medicine and the orthopedic director at Hackensack University Medical Center, said in multiple interviews that he did not see any indication of injury on the MRI. Gross, however, had been reprimanded in February by the New Jersey Attorney General for “failing to adequately supervise proper patient treatment involving the prescription of hormones including steroids.” New Jersey officials said Gross had allowed an unlicensed associate to participate in the care and treatment of patients. <a href=" http://www.hearthandmade.co.uk/informacion-del-medicamento-nexium.pdf ">nexium co to za lek</a> Since his wife filed for divorce in 2008, trusts for Rybolovlev’s children have purchased the Trump, Weill and Smith properties plus spent another $300 million on a Monaco penthouse, $156 million for two Greek islands that once belonged to Aristotle Onassis and another $130 million on three players for his Monaco soccer team. <a href=" http://vallashopen.se/robitussin-cough-suppressant-pills.pdf ">robitussin dm max dosage by weight</a> The IPPR also recommends adoption of a policy used in Germany under which eligible employees can cut their working time to a minimum of 15 hours for up to two years if they need to care for a dependent. <a href=" http://www.portaldelarioja.com/es/order-alesse-birth-control-pills-vr-other#unknown ">spotting on alesse birth control bq10kdchr</a> Abbott argued that this should solve Texas' redistricting lawsuit, but the federal judges have allowed the case to go on. Minority groups asked the San Antonio court to declare that all Texas election laws should be pre-cleared by federal judges because the Washington court found "intentional discrimination." That is an option under the Voting Rights Act.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Another service? <a href=" http://qat.qld.edu.au/domestic/generic-carvedilol-cr.pdf ">carvedilol metoprolol copd</a> According to the Health and Retirement Study, run by theUniversity of Michigan, 11 percent of elderly beneficiaries whosigned up for Medicare Part D did so as soon as they could, inNovember 2005, said Helen Levy, research associate professor atthe university. <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/montelukast-online-pharmacy.pdf ">montelukast tablets 4mg</a> “Even if you are the greatest pianist in the world, you cannot play piano if you do not show sufficient loyalty to Kim Jong-il and Kim Il-sung,” said 39-year-old Kim, referring to the two former dictators of North Korea. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/accutane-isotretinoin-price-dubai.pdf#cruise ">accutane for cheap from india safe</a> But he has now secured the "historic" unanimous approval of his flagship policy by the Labour conference, in a development which will make it harder for Ed Miliband to set him aside this autumn. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/advil-cold-and-sinus-while-pregnant.pdf#tradition ">can i take advil cold and sinus when breastfeeding</a> Xie says he can also explain the continuing summer heat records and melting Arctic ice. It turns out that the plateau in average global temperatures is mostly the result of lower temperatures during the wintertime. <a href=" http://www.masdebarberans.net/index.php/zyban-lp-150mg-argentina ">bupropion mail order kfc</a> "I feel like I'm losing them again today," said Ramiza Siljkovic, 62, kneeling by two freshly dug graves for the remains of her two sons. "Only a handful of their bones were recovered from two mass graves."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).