Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm doing a masters in law <a href=" http://www.laragh.com/strattera-mood-stabilizer.pptx ">strattera 10 mg prices</a> Soros and Bolton, 42, plan to exchange vows in a small ceremony on Saturday morning at the Bedford, New York estate, which Soros bought in 2003 from "Jurassic Park" author Michael Crichton. Kimba Wood, a federal judge, will perform the non-denominational ceremony, which will be attended by members of the couple's families, including his five children, a source familiar with the arrangements told Reuters. <a href=" http://www.kfc.pt/buy-cheap-finasteride-1mg-galenika.pdf#plenty ">buy generic propecia online cheap bpl</a> No one knows how bad it can get, but independent consultants Mycle Schneider and Antony Froggatt said recently in their World Nuclear Industry Status Report 2013: "Full release from the Unit-4 spent fuel pool, without any containment or control, could cause by far the most serious radiological disaster to date." <a href=" http://www.taalgewoon.nl/where-to-buy-vaso-ultra-pills.pptx#sunshine ">vaso 9 vs phgh</a> Shuttered since 2011 for budgetary reasons, Camp Low Country includes an old-brick manor house, guest houses, stables, carriage houses and dog kennels built in 1927 by New Yorker George A. Ellis, a founder of E.F. Hutton and Co., and his wife, a chewing gum heiress. <a href=" http://realeconomylab.org/achat-vigaroc-en-france.pdf#told ">vigaroc avis prixtel</a> Perry, who was 10 shots off the lead after a 73 on Friday, figured he would need to halve the deficit to have a chance Sunday. He posted nines of 32-32 and got some help from Allen, who went from 63 on Friday to 72 on Saturday and was at 8-under 202. <a href=" http://www.granpoderymacarenademadrid.org/alura-viacreme-canada.pdf ">viacreme alura 15ml</a> Director Victoria Harris said: "We know that rural isolation and lack of services are a real problem across the UK with post offices, village shops and pubs closing at an alarming rate. These closures tend to hit groups such as the elderly particularly hard and combined with the decline of local transport it is a major issue.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

real beauty page <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/dulcolax-5mg-instructions.pdf#gesture ">laxative dulcolax weight loss</a> The discovery is considered highly significant and opens up a treasure chest that sheds more light on the rich culture of the period and of the economic and religious lives of Jews in an era when Christians began to be influential. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-xr-doses-range-tabletta.pptx ">what is quetiapine 25mg tablets axiolabs</a> At the moment they&rsquo;ve got a rich white from the Rhône &ndash; a grenache blanc, bourboulenc and clairette blend that works well in a restaurant setting but probably wouldn&rsquo;t feel quite so friendly at home &ndash; and the red is a deliciously fruity, vibrant montsant. A poor man&rsquo;s priorat if you like: a grenache-carignan blend with some oak ageing, from Spain. These arrive at the table either by the glass or in Vinoteca&rsquo;s own sterilised, clear glass bottles. The restaurants that buy these wines like it because it&rsquo;s a good way to serve wine and keep it fresh. The diners like it because they like the wine. <a href=" http://www.czwg.com/aripiprazole-cost-australia-ugg.pdf ">abilify cost australia mh17</a> Increasingly they turn to Web-based wealth management firmsor choose do-it-yourself brokerage accounts. Consider thetypical clients at Wealthfront, an online investing broker thathas amassed $300 million in assets under management by cateringto a demographic that is comfortable doing most of theirbusiness online. These are people in their early 30s with$100,000 to invest, mostly above and beyond any tax-advantagedretirement plans like 401(k)s and IRAs. Chief Operating OfficerAdam Nash estimates that Gen Y techies control about $100billion in assets. <a href=" http://atlantisclubkft.hu/alendronate-70-mg-walmart.pdf#second ">generic alendronate sodium</a> As a result, Johnson said he took a pain-killing shot before every game. He still managed a heroic Game 4 — when he played 48 minutes and hit two game-tying shots in the final 12 seconds of overtime — and averaged more than 31 minutes for the series. <a href=" http://www.gcva.com/buy-rogaine-uk-boots.pdf ">where can i buy rogaine foam in canada</a> District of Columbia prosecutors say a German man charged with killing his elderly wife is forfeiting his right to be present for his own trial by engaging in lengthy hunger strikes, and a judge would be authorized to proceed without him.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).