Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

A First Class stamp <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/atorvastatin-cost-in-india.pdf ">lipitor atorvastatin calcium 20mg</a> T-Mobile US, which is also capping overseas voice-roamingcharges at 20 cents per minute, said the new offers will beavailable for customers roaming in about 115 countries startingon Oct 31. It will be available for customers who sign up forits Simple Choice service plans starting at $50 per month. <a href=" http://www.balderbuss.se/order-doxycycline-online-canada.pptx#judged ">doxycycline ordering</a> “If he’s going to be the quarterback, he’s got to go, he’s got to practice unless he’s injured, seriously injured,” Lee said. “Different being hurt and being injured. Needed him to suck it up and go and he did.” <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/where-can-i-buy-doxycycline-in-the-uk.pptx ">where to buy doxycycline online</a> The State Administration for Industry and Commerce (SAIC), aregulator in charge of market supervision, kicked off a separatethree-month investigation into bribery in the pharmaceutical andmedical services sector on Thursday. <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=can-you-take-80-mg-of-protonix.pdf ">order protonix online</a> Truth is I believe half of facebook accounts (600 millions) are fake. Most people I know I have more than one account, some trollers that I know in real life have like 20 accounts, a lot of cats and dogs have accounts and internet virus. <a href=" http://www.diatessaronband.com/order-estradiol-valerate.pdf#participate ">order estradiol online</a> Both Eychaner and Shaw were "bundlers" for Obama's re-election campaign, meaning they donated and collected tens of thousands of dollars in contributions from others. Neither donated to OFA during the first quarter, when the largest donor was New York philanthropist Philip Munger.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'd like to send this parcel to <a href=" http://www.iambicdream.com/testimonies-of-god-answering-prayers.pptx#masterpiece ">testimonies of healing from anxiety</a> The Heathrow and Manchester incidents were a new blow forBoeing after the entire global fleet of Dreamliners had to begrounded for three months, ending in April, after one high-techbattery caught fire and another overheated. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/driminate-50-mg.pdf#sparkler ">driminate reviews</a> The city said on Monday that it had hired Christie's auction house to appraise the city-owned portion of the Detroit Institute of Art's 60,000-piece collection, a move Orr said was mostly to determine what exactly the collection contains. He left open the option of selling off some of the DIA's works. <a href=" http://www.iap.org.br/isagenix-30-day-review.pdf#continuous ">get isagenix cheap</a> Now, Northrup, who teaches money workshops, has written what she calls a &ldquo;love story&rdquo; about her relationship with money. Instead of focusing on calculators and interest rates, her book, &ldquo;Money: A Love Story,&rdquo; explores how to improve one&rsquo;s feelings and attitude toward finances. &ldquo;From my own experience working with women around their money, I found the missing ingredient for most of them is actually love,&rdquo; Northrup says. <a href=" http://www.mollenkramer.nl/buy-actos-45-mg-fpm.pptx ">actos price qatar</a> Two hydrogen bombs were accidentally dropped over Goldsboro, North Carolina on Jan. 24, 1961 after a B-52 bomber broke up in flight. One of the bombs apparently acted as if it was being armed and fired — its parachute opened and trigger mechanisms engaged. <a href=" http://future-software.co.uk/purchase-paroxetine-online.pdf#rebuff ">order paxil online cheap</a> GFH has now reduced its liabilities to $223 million, fromover $2 billion at the peak of the crisis, and is rolling out amore conservative strategy. Future investments will shy awayfrom aggressive rates of return and favour smaller deals tobetter manage risk, Janahi said.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).