Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm doing an internship <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/buy-furosemide-for-dogs-uk.pdf ">lasix furosemide obat untuk apa</a> For over a year, the agency has weighed whether a return to fractional prices for smaller companies would spur securities firms to buy and sell more shares of some companies by making it more profitable for them to do so. Opponents say fractions would increase trading costs for investors with little or no benefit to companies. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-propecia-1mg-online.pdf#disappeared ">cheapest place to buy propecia online</a> And if Obama was secretly hoping to win the argument against these Democrats in the court of public opinion — and among Democratic fundraisers — he didn’t. Despite voting against his gun control legislation, all of the marked men and women still raised tons of money. <a href=" http://www.aaazoellner.com/where-can-i-buy-amoxicillin-in-uk.pdf#notions ">how much does generic amoxicillin cost</a> Spain&#8217;s second largest daily newspaper El Mundo which has played a key role in uncovering other scandals has published what it says are original documents showing payments from an illicit slush fund operated by the PP. <a href=" http://drakeed.com/what-is-quetiapine-used-for-uk.pdf ">seroquel xr dose time</a> Should the proposal become law, the new state company wouldhave assets of between 6 trillion and 7 trillion pesos ($3.2billion to $3.7 billion) and annual revenues of around onetrillion pesos, principally from the leasing of cellphonetowers. <a href=" http://bislettkebabhouse.no/cheap-prednisone.pdf#dissolved ">buy prednisone online cheap</a> The metals warehousing business has stoked controversy aswarehouse firms have made money by building up stocks andallowing queues to grow for clients seeking to withdrawmaterial, all the time charging rent for storage.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm doing a phd in chemistry <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/can-i-get-a-prescription-for-rogaine.pdf ">do i need prescription for rogaine</a> Under its partnership with TLS, data on blood pressure and heart rate, mobility, physical and mental function, symptoms, side effects, quality of life and medication adherence will be gathered direct from patients&rsquo; homes in the lisinopril trial. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/where-is-the-best-place-to-buy-generic-propecia.pdf ">propecia canada buy</a> "I want conference to feel this is its policy, not my policy, and they&#39;re going to be ready to take it out and explain it to people in a very grassroots, doorstep way," he told Politics.co.uk before his speech. <a href=" http://vallashopen.se/crocin-chemical-formula.pdf ">crocin 650 mg tablet</a> The unrest, which intensified again following the death of aprotester in Hatay's Antakya city last week, is still not on thescale seen in June and July, but appears to have adopted a moresectarian and violent tone. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/prozac-10-mg-uk.pdf ">where can i buy prozac online uk</a> Aside from the element of parental bonding, I also recall being surprised at the richness of my own imagination. Characters such as the &ldquo;Robot Queen Victoria&rdquo; and &ldquo;Merkin the Green Genie&rdquo; made regular appearances in plot lines. <a href=" http://laurabrowncommunications.com/cheap-xenical-uk.pdf#bark ">where can i buy cheap xenical</a> The Federal Housing Administration made the changes earlier this year as part of its improved loss mitigation efforts, including a revised set of alternatives to foreclosure in order to reduce the number of claims against the agency's insurance fund. The FHA, which insures about a third of U.S. mortgages, faces a projected shortfall of $16.3 billion due in part to defaults on mortgages it guaranteed from 2007 to 2009 as the housing bubble deflated.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).