Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Have you got a current driving licence? <a href=" http://www.pifpaf.com.br/aripiprazole-buy-online-in-us.pptx#admiration ">abilify dosage tablets for bipolar 2</a> Of course in the real world, it&#39;s still quite a lot to spend on one shirt so why not take a look at our high steet alternatives below. New Look not only has a bargain but their sheer blouse is a brilliant replica of the Wang original and Greylin&#39;s top at Asos is another great option. Then style like Cheryl with a combination of textures - some leather and faux fur and start channelling that hip girl vibe. <a href=" http://www.ext.fi/zyprexa-buy.pdf ">zyprexa buy</a> The CFA plugged information about a fictional person intoeach company's website to get a quote, changing only educationlevel and occupation to see the effect on rates. Five of theinsurance companies were found to collect such information. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/tretinoin-gel-online-pharmacy.pdf ">buy tretinoin gel</a> HELSINKI, July 19 (Reuters) - Finnish paper and packaginggroup Stora Enso deferred a 1.6 billion euro ($2.1billion) project in China in a move to safeguard cash flow thatanalysts said pointed to a slowing down in vital transformationplans. <a href=" http://www.rodyb.com/where-to-buy-metronidazole-500mg-tablets.pdf#scrap ">flagyl order online canada</a> The company said activity levels in September, when majorsteel and foundry customers in Europe usually resume operationsafter summer shutdowns, would be an important driver ofperformance for the rest of the year. <a href=" http://www.arnulfus.nl/paxil-prices-usa.pdf#besides ">is paxil cr available in generic</a> “I didn’t think anything was really wrong,” Robertson said. “I know my body really well, I knew I hadn’t messed anything up, I just needed a few days. I needed to get some strength back in my shoulder before I went out and pitched. I didn’t want to go out there, stink in a game and get injured, something like that.”

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Recorded Delivery <a href=" http://www.hazakaruhaza.hu/cheap-bimatoprost.pdf ">cheap bimatoprost</a> "There are so many aftershocks, we are afraid," Elena Manuel, a 64-year-old grandmother, told Reuters after her family and neighbors spent the night in the grounds of a centuries-old church that collapsed in Loon. <a href=" http://greentechnic.hu/retin-a-tretinoin-05-mg.pdf ">buy tretinoin .1 online</a> Similar scams appear on Facebook and Twitter. You think you're going to watch a funny video your friend posted. Instead, a popup tells you to update your video player. The "update" file it provides is really a Trojan. <a href=" http://ifla.org.uk/nexium-40-mg-walmart.pdf ">prevacid equivalent 40 mg nexium</a> "As cool as a cucumber as he is, at that part of the wedding, and he will probably get ticked off I said this ... I looked and Ashton was (shaking)," Marra said. "Somebody shoot video because Ashton Eaton is shaking. He never shakes." <a href=" http://www.niec.edu.np/buy-cheap-risperidone.pdf#spat ">purchase risperidone online</a> Robert Francis QC, who chaired the public inquiry, noted that the "tenure" of NHS trust chief executives is "shockingly short" and the pool of candidates for such posts is "often small" with clinicians particularly reluctant to put themselves forward for senior leadership roles. Three quarters of the new intake will be doctors or nurses with the rest expected to come from outside the NHS. <a href=" http://kanesmarket.com/wp/aclosan-tamsulosina-04-mg-precious.pdf ">tamsulosina efectos adversos pdf</a> "The easy solution is to be highly restrictive on who is released, and be risk averse. However, even for serious offenders, most will be released at some stage and someone has to carry out a risk assessment," he said.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).