Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Could you tell me the number for ? <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/buy-amitriptyline-uk.pdf#trolley ">how much does amitriptyline cost uk</a> Republicans in the House of Representatives have held firmin their refusal to fund and reopen the government untilDemocrats agree to delay implementation of Obama's landmark 2010healthcare law, also known as Obamacare. <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-amoxicillin-online-uk.pdf ">where to buy amoxicillin antibiotic uk</a> The event will start with a rededication of the statue at at 5 p.m., at MCU Park, followed by the first game of the Cyclones doubleheader against the Staten Island Yankees. At 8:30 p.m., there will be a free screening of the new film about Robinson, “42.” <a href=" http://daproim.com/index.php/buy-erythromycin-online-uk.pdf#lucidly ">buy cheap erythromycin</a> Fox and the producers of "Glee," including 20th Century Fox Television, called him an exceptional performer "and an even more exceptional person. He was a true joy to work with and we will all miss him tremendously." <a href=" http://www.tcheaz.com/fluconazole-tablets-usp-100mg.pptx#stronghold ">where can i get diflucan fluconazole</a> "This was an operationally realistic test, in which thetarget's launch time and bearing are not known in advance, andthe target complex was the most difficult target engaged todate," the statement said. <a href=" http://www.alantyers.com/zyprexa-uses-hair-loss-permanent.pdf#robbery ">zyprexa user reviews pill</a> Wikileaks founder Julian Assange, who's wanted by the U.S., called the sentence a "tactical victory" because the disgraced soldier could be paroled in less than 9 years. "The defense should be proud of their tactical victory (but) it should be remembered that Mr. Manning’s trial and conviction is an affront to basic concepts of Western justice," Assange said in a statement post on the anti-secrecy organization's site.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

How long are you planning to stay here? <a href=" http://www.world-television.com/buy-tretinoin-gel-online.pdf ">obagi tretinoin cream 0.05 buy</a> Altogether 16 bombs went off, the deadliest of which was in the mainly Shi'ite city of Hilla, 100 km (60 miles) south of Baghdad, where two car bombs blew up in quick succession, killing at least five people, police said. <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/ordering-prozac-canada.pdf ">are there natural alternatives to prozac</a> "The key to this is not what happens in Washington. The key is what happens out in the real world," said Democratic strategist Chris Kofinis. "When Joe Public starts rebelling, and the financial markets start melting down, then we'll see what these guys do." <a href=" http://www.greenstartnh.org/?atorvastatin-cost-australia.pdf ">atorvastatin 10 mg tab leg</a> The couple went to see their GP who undertook some initial tests before referring them to a consultant at Peterborough District Hospital. Further investigations revealed that Rebecca had scarring of her fallopian tubes caused by endometriosis. <a href=" https://www.tca.nl/trazodone-50-mg-dose.pdf#wren ">trazodone zoloft</a> Chancellor Angela Merkel said in a television interview Brussels had raised questions about Germany's renewable energy law and she reiterated her intention to make changes to it if she is re-elected in a September election. <a href=" http://schell.com/?order-acyclovir-tablets-online.pdf#groan ">buy acyclovir online uk</a> "I've asked myself this question thousands of times: Does he have kids, does he have a mother, a sister, a wife? Would he feel a pain this strong if somebody does them harm?" asked Cote's son, also named Pablo. "To this day, I can't find an explanation. Why did this happen with such brutality?"

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).