Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

There's a three month trial period <a href=" http://armanoswine.se/diflucan-online-buy.pdf ">buy fluconazole 200 mg </a> A few polling stations were prepared to stay open into the night to accommodate all voters who were in line by 7 p.m. Vote counting is expected to begin Wednesday night and final results are expected by Monday. <a href=" http://shakingbox.com/accutane-2013-tpb.pptx ">accutane generic cost yvelines</a> The ministry has counted 12 percent of the ballots ratherthan a third as Coulibaly said yesterday, Gouagnon Coulibaly,the national coordinator of Cisse’s campaign, said today byphone from Bamako, the capital. <a href=" http://fit2rundirect.com/cefixime-tablets-200-mg-price-pdf.pdf ">suprax cefixime 100 mg hydroxyzine</a> "This budget buys time for the next year for the city of Chicago to operate, to make some modest investments in some priority areas," Msall said. "It does not get us past that cliff that occurs in 2015 when the city has to find $600 million or receive the benefit of pension reform from Springfield," he said. <a href=" http://iacs.org.br/cipralex-buy-online-uk.pdf#ending ">buy generic cipralex</a> Clemson started the college parade with a huge 56-7 win over Wake Forest, but Arizona fell to Washington 31-13, and Colorado was blasted by Oregon State, 44-17. One Benj up, two down, plus the man gets his $10 juice, which translated to a $60 withdrawal from the bank account. After pressing the proper buttons, the calculator says that $2,200 is the current figure. <a href=" http://morodalsfestivalen.no/buy-accutane-30mg.pptx ">buy accutane isotretinoin 30 mg</a> Users can also back up their computers and digital files to My Cloud. For PC users, WD SmartWare Pro software offers options for how and when to back up files. Backups can be automated to run at specific times, and backups can be directed at third-party cloud services, such as Dropbox. Mac users can utilize all the features of Apple Time Machine backup software to protect their data, just as with any other external hard drive.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm interested in <a href=" http://www.clusterlosser.nl/blog/?p=how-to-write-albuterol-order.pdf ">how to write albuterol order</a> Ariel Castro is arraigned at Cleveland Municipal Court for the kidnapping of three women May 9, 2013 in Cleveland, Ohio, with County Public defender Kathleen DeMetz (R). Unemployed American bus driver Ariel Castro appeared in court Thursday to faces charges that he kidnapped and raped three young women and held them in his home for a decade.The 52-year-old from Cleveland, Ohio did not enter a plea and stood with his head bowed while the court set a large bond of two million dollars per case, effectively ensuring that he will remain in detention. AFP PHOTO/Emmanuel Dunand (Photo credit should read EMMANUEL DUNAND/AFP/Getty Images) <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/the-physician-has-ordered-10g-of-tetracycline-to-be-given.pdf ">tetracycline 250 mg capsules 200 caps buy online</a> Abramoff - convicted and imprisoned on fraud and conspiracy charges - paid for lawmakers he was trying to sway on legislative matters, among these casino gambling, to fly away for lavish junkets, including golf outings in Scotland. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/buy-domperidone-cheap.pptx ">cheapest place to buy domperidone</a> "I believe the British government has an outdated view of Chinese visitors, perhaps rooted in colonial times. They wrongly fear many Chinese will overstay. We have to respect our borders, but such unfounded fears are harming the UK economy." <a href=" http://www.promoteabook.com/order-clindamycin-gel.pdf ">order clindamycin topical online </a> He was the second biker involved in the crazed attack to surrender Friday. Accompanied by a lawyer, Robert Sims, 35, of Brooklyn — who was caught on tape running up to the Range Rover and trying to pull one of its doors open — turned himself in at 3 p.m., officials said. Sims was charged with gang assault, assault and criminal possession of a weapon, among other charges. <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=cost-of-generic-bupropion.pdf ">generic bupropion xl manufacturers</a> Dublin has said its 2014 budget later this month will include cuts and tax hikes of less than the 3.1 billion euros previously agreed with its lenders, but that it would still beat an agreed deficit target of 5.1 percent of GDP for next year.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).