Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Which year are you in? <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/children39s-advil-dosing-chart.pdf ">advil pm directions</a> Deer are, for the most part, delightful creatures, with whom we have a historically close relationship. The Celts thought of them as magical cattle, milked by fairies, kings planted entire forests to keep them happy, and from folk dancing to Bambi they have played a special role in our popular culture. The problem is that they aren&rsquo;t quite as harmless as they look. <a href=" https://www.loket.nl/fluconazole-online-ireland.pdf ">fluconazole online pharmacy</a> LONDON, Sept 11 (Reuters) - The world's two biggestaluminium producers are calling on the London Metal Exchange(LME) to boost transparency by releasing more detailed data onlong and short positions as well as about who are holdinginventories. <a href=" http://www.ext.fi/buy-accutane-online-forum.pdf#cling ">can you buy accutane in uk</a> &#8220;A Meetup is a forum to ensure that the Member is engaging with all demographics in his/her district to discuss important issues facing America,&#8221; says the memo, which was preceded by a note from Conference Chair Rep. Cathy McMorris Rodgers, R-Wash. <a href=" http://predicare.se/qcarbo20-clear-how-long-does-it-last.pdf#examination ">qcarbo20 clear extreme strength review</a> Ethiopian troops pulled out of Somalia in 2009, but al-Shabab kept up its fight for power. According to Valentina Soria, a security analyst with London-based IHS Jane's, al-Shabab has increasingly focused in the past three years on the recruitment of western nationals and members of the Somali diaspora in the U.S. and Europe to offset its declining domestic support. <a href=" http://www.lisovani.cz/cost-of-accutane.pdf ">50 mg accutane</a> SADC leaders are also expected to endorse the poll but there has been some dissention in the ranks with member Botswana calling for an independent audit, saying evidence available so far meant the elections could not be considered acceptably free and fair.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Do you like it here? <a href=" http://vitripiazza.co.uk/buy-dostinex-uk.pdf ">buy cabergoline online uk</a> The driver, Francisco Garzon, 52, was under arrest at ahospital in Santiago, the capital of the northwestern region ofGalicia. He had been due to give a statement to police but localmedia reported he had declined to do so. <a href=" http://www.world-television.com/where-can-i-buy-zoloft-online.pdf ">buy sertraline online no prescription</a> A portion of USDA's 100,000 employees would remain on thejob. Meat and poultry inspectors, the subject of a funding fightafter automatic budget cuts endangered their work early thisyear, are designated as essential personnel. <a href=" http://www.blidetrust.org.uk/?skelaxin-off-label-use.pdf ">skelaxin expired</a> The 23 million euros seized in 2010 by Italian prosecutorsas a result of an alleged breach of the law were released a yearlater after the Holy See introduced a number of measures toimprove supervision, including the setting up of an independentfinancial watchdog. <a href=" http://www.acercas.com/?imipramine-half-life.pdf ">imipramine during pregnancy</a> The development comes as the Government said culls in west Somerset and Gloucestershire could be extended by three weeks because marksmen have failed to reach the target of killing 70% of badgers in those areas. <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/do-you-need-a-prescription-for-amoxicillin-uk.pdf#pushed ">where can i buy amoxicillin online in the uk</a> The company, whose rivals include unlisted firms City Indexand CMC Markets, said the company would continue to invest intechnology and push forward with its international expansion todrive future growth.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).