Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm in a band <a href=" http://shakingbox.com/order-accutane-online-canada-generic.pptx ">purchase accutane 40 mg canada uwo</a> Coke's family said she left the house to meet the caller, hoping to be gone for a half hour, but never returned. Coke's daughter then tracked her mom's work and personal iPhones using a GPS application. Both had apparently been dumped: one on a Richmond, Calif., Highway, the other near Oakland, Calif. <a href=" http://www.cancerprostata.org/alternative-to-flomax-herbal.pdf#conclusion ">tamsulosin hydrochloride cost</a> Because of the nude scene I had done in “Equus” on Broadway and London’s West End a few years ago, I wasn’t that nervous. Nude scenes are always slightly awkward, but more giggly awkward than anything else. There’s no time to get flustered. It was one of seven scenes that we filmed that day and it took up about an hour. <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/ibuprofen-dosage-for-21-lb-baby.pdf#restrain ">ibuprofen dose baby weight</a> Sources have told The News that MLB investigators have dug up a mountain of evidence during their year-long Biogenesis investigation that indicates Rodriguez used performance-enhancing drugs throughout 2010, 2011 and 2012. The joint drug program baseball runs with its Players Association calls for a lifetime suspension after three violations of the doping policy. <a href=" http://bislettkebabhouse.no/cipralex-cheap.pdf ">buy cheap cipralex online</a> Marquez caught Bradley with a right uppercut for the best punch of the first round. Bradley was able to attack the body in round one but there were few punches thrown as both seemed to want the other to begin the mayhem. <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/orlistat-120-mg-price-uk.pdf#cubic ">orlistat best price uk</a> A third reading of the Alan Turing (statutory pardon) bill will be tabled for the end of October. "If nobody tables an amendment to this bill, its supporters can be assured that it will have speedy passage to the House of Commons," Lord Ahmad of Wimbledon, a government whip, told peers.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Insufficient funds <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/apcalis-tadalafil-jelly.pptx#farrier ">was ist apcalis oral jelly</a> NEW YORK, Aug 5 (Reuters) - Stocks on Wall Street pulledback from record levels on Monday, while the dollar fell againstthe yen as investors weighed the likelihood of when the FederalReserve will pare back its economic stimulus program. <a href=" http://instadashapp.com/buy-pentoxifylline.pdf#admiration ">buy pentoxifylline uk</a> Conditions of the suspension, via the league: Meriweather can't practice or play in the Redskins' games this Sunday against the Broncos, or on Nov. 3 against the Chargers. Meriweather also can't take part in any football activities with the team during the suspension. If all goes well, he will be reinstated Monday, Nov. 4. <a href=" http://sexperterna.org/where-to-buy-teva-lamotrigine.pdf ">lamictal mg kg</a> Officials with the park and two national forests that border it said numerous recent sightings of bears seeking berries and other foods near roadways and popular trails prompted them to issue the advisory, which calls on outdoor enthusiasts to take precautions like carrying bear spray and hiking in groups. <a href=" http://www.myh.org.uk/accutane-online-reviews-isotretinoin.pdf#disgust ">accutane online canada vnc</a> Scientists posit that the mysterious moondust is tied to the moon's atmosphere and its interactions with the surface environment, but they've been unable to study the phenomenon thoroughly in the nearly 50 years since the Surveyor 7 mission. <a href=" https://www.gebman.com/index.php/buy-estradiol-patches-online.pdf ">estrace cream cost</a> Despite two years of spending cuts and labor reforms demanded in return for the bailout, Portugal remains mired in debt and recession and with the burden of a 17.6 percent jobless rate. That kind of economic record is unlikely to endear it to lenders.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).