Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm retired <a href=" http://www.nclean.us/forzest-20-for-what.pdf ">forzest doctissimo</a> Amar’e Stoudemire, however, does not appear to be a candidate to start. Stoudemire was on a minutes restriction after both of last season’s knee surgeries. Two days after the Knicks were eliminated by Indiana, Woodson and Knicks GM Glen Grunwald admitted Stoudemire would be similarly limited next season. <a href=" http://www.hazakaruhaza.hu/buy-bupropion-cheap.pdf ">buy cheap bupropion</a> A former ambassador to the United States, Nabil Fahmy,accepted the post of foreign minister, a sign of the importancethe government places in its relationship with the superpowerthat provides $1.3 billion a year in military aid. <a href=" http://future-software.co.uk/buy-orlistat-60-mg-in-canada.pdf#man ">cheap orlistat uk </a> In his latest effort to derail Michael Dell's plans, Icahnwants shareholders to vote against the buyout and then ask acourt in Delaware, where Dell is incorporated, to appraise thefair value of the shares. <a href=" http://beetperformer.com/ghr1000-for-height.pdf#sob ">ghr1000 testimonials</a> “When alive, banks’ risk management are done through business lines, but when they die, they are resolved by legal entities,” said Mayra Rodriguez Valladarez, Managing Principal of MRV Associates, underlying the difficulty of parsing out the operations of a complex institution at the time of bankruptcy. <a href=" http://www.bharat79.com/hightenz-review ">online hightenz</a> "Since we remain solvent, we can complete all customerorders on schedule and also settle our accounts with oursuppliers which are accrued during the creditors' protectionperiod," Chief Executive Matthias Harsch said in the statement.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Can I call you back? <a href=" http://www.velcourt.co.uk/is-nexium-otc-safe.pdf ">nexium tabletas 20 mg</a> In a warrant authorizing the search, authorities said that David Lykken, who lived at the farm in 1971 and was a classmate of the girls, might have been involved in the disappearance of Miller and Jackson as well as three other unnamed people. Lykken, 59, is prison serving an unrelated 227-year sentence for rape and kidnapping. <a href=" http://www.catenn.org/what-is-differin.pdf#straight ">differin cream price philippines</a> "To the degree that poor sleep promotes the development of Alzheimer's disease, treatments for poor sleep or efforts to maintain healthy sleep patterns may help prevent or slow the progression of Alzheimer disease," he said. <a href=" http://www.aaazoellner.com/can-i-use-rogaine-foam-on-my-beard.pdf#masterpiece ">rogaine foam hair regrowth reviews</a> "Comic-Con is an incredibly fantastic melting pot andpassionate center for people who love cult pop movies and popculture experience. There isn't another place in the world thattops it," he said. "You meet people who are genuinelyappreciative that you've taken the time to come." <a href=" http://www.acrro.ro/index.php/where-can-i-buy-progaine-shampoo.pdf#smash ">how to get rogaine foam in canada</a> Romero said the fight was over leadership and space in the prison. Inmates in one cell block knocked a hole in the wall separating the two groups, and opened the valves on the gas tanks, using them as flamethrowers, he said. The straw mattresses used by the inmates caught fire and the flames spread. <a href=" http://daproim.com/index.php/renova-buy-uk.pdf#sweat ">buy generic tretinoin cream </a> The deals also could avert a major court fight promised bythe creditors, bond insurers that led opposition to Stockton'sbankruptcy and who had threatened to drag the state pension fundCalpers into their fight with the city.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).