Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I want to make a withdrawal <a href=" http://instadashapp.com/amoxicillin-500mg-to-buy-online.pdf#enjoyed ">amoxicillin buy australia</a> Obama said he would be willing to talk to House Speaker JohnBoehner about reversing deep across-the-board spending cuts thatwent into effect this year through the process known assequestration, but said the House of Representatives' topRepublican has been an unwilling partner. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=generic-for-motrin-600-mg-percocet.pdf#sky ">motrin pm coupons is taking expired</a> The stock tumbled 12 percent to $14.61 at the close in New York, for the lowest price since Feb. 22. Barnes & Noble erased all its gains for the year and finished the session down 3.2 percent for 2013, while the Standard & Poor’s 500 Index added 16 percent. <a href=" http://www.uppfinnaren.com/pharmacokinetics-of-levonorgestrel-075-mg-tablets.pdf ">levlen ed</a> "The victims first are the United States, because the United States first of all was denied the income taxes that the Giudices should have paid, the banks that gave out the loans that they shouldn't have given out, and of course the bankruptcy court," Fishman said. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/buy-rogaine-men-uk.pdf ">rogaine extra strength for men uk</a> But analysts said the slowdown would encourage thegovernment to push harder on reforms. The alternative - pumpingmore cash into the economy through monetary easing - raises therisk of exacerbating already hot housing and credit markets. <a href=" http://hermandaddeldulcenombre.org/naprosyn-sodium-550-mg-oral-tablet.pptx#wardrobe ">purchase naproxen online gps</a> "Gene is retired and he wants everybody to know that," Weiner said. "Don is a little bit more complicated, as he always is, but I do not expect that Donald Fehr will work with the Players Association again."

2rand[0,1,1]

28.5 2017

How many are there in a book? <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/buy-effexor-xr-150mg.pdf ">buy venlafaxine online canada</a> The essential economic problem of the news business is thaton the Internet, this subsidy disappears, because search-basedclassified advertising of the kind pioneered by Google isinfinitely more effective than display ads that push unsolicitedmessages at readers, whether in print papers or on newswebsites. The survival of news media, therefore, will depend oncharging consumers directly for what they read. <a href=" https://firebrandsocialmedia.com/buy-zithromax-1000-mg-online.pdf ">buy clamelle azithromycin 500mg tablets</a> Minaya predicted that Gonzalez, whose agent, Jaime Torres, says will be ready to pitch in the majors by September, will likely command a bonus of at least $44 million “because he’s equivilent to Edwin Jackson (who got $52 million from the Cubs last winter).” <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/nolvadex-cheap-uk.pdf ">buy nolvadex uk online</a> The city's attorneys will be squaring off against, amongothers, Detroit's retirees, who have already vowed to block thebankruptcy. The majority of retired non-uniformed city workerscollect less than $18,000 in pensions annually. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/valerian-root-erowid-experience.pdf ">valerian root for sleep reddit</a> Beau, Delaware's Attorney General, introduced his soon-to-be-VP dad Joe at the 2008 Democratic National Convention. His speech, which detailed the auto accident that killed his mother and sister, moved some delegates to tears. <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/definition-epidural-analgesia.pdf#student ">epidural analgesia in labour an evaluation of risks and benefits</a> Lake Erie’s problem is an Ohio problem that requires an Ohio solution and something may be brewing. (Yes, I know the Detroit River’s sewage flow is a contributor but to put a focus there is a crutch.)

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).