Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

A pension scheme <a href=" http://www.gameskeeper.co.uk/index.php/fluconazole-cheap-uk.pdf#merge ">fluconazole cream uk</a> "We have decided the policies, fought the campaigns and taken on the vested interests. We decided, together, to go into government. People who don&rsquo;t understand us like to call debate division. I think it&rsquo;s debates that give us our unity. <a href=" http://www.myh.org.uk/10-mg-accutane-per-week-dtp.pdf#foe ">taking 10 mg accutane review</a> U.S. lawmakers were working on Tuesday to strike a deal to avoid a government debt default, as a Thursday deadline for raising the government's borrowing authority loomed. A default by the world's biggest economy could throw financial markets into turmoil and undercut economic growth in the United States and around the world. <a href=" http://www.kerres.net/blog/?buspar-10-mg-tablet.pdf ">order buspar</a> A team in Bristol have created an implant that encourages cells damaged by the disease to grow again. It does this through a system of tubes and catheters that pump proteins into patients’ brain once a month, potentially stopping the disease from progressing by encouraging the damaged cells to grow again. <a href=" http://www.tdic.it/price-of-ciprofloxacin-in-the-philippines.pdf#conspicuous ">ciprofloxacin 500 mg obat apa</a> NBG also wants to set up its own internal bad bank in thenext two months, said Christodoulou, who then hopes to be ableto claim back some of the 7.7 billion euros the bank has setaside for loans likely not to be fully repaid. <a href=" http://www.ext.fi/buy-ivermectin-for-dogs-uk.pdf#boring ">buy oral ivermectin for humans</a> Essilor said the acquisition of Transitions Optical willboost margins to 19.5 percent from year two of its integrationand should have an accretive impact on earnings from the firstyear, expected to reach at least 5 percent per yearsubsequently.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

A Second Class stamp <a href=" http://hsmai-europe.com/pil-cytotec-misoprostol-200-mcg-gym.pdf ">oral misoprostol induction cdiscount</a> "This move frees Activision from such threats but in doing so also radically weakens its balance sheet as the company goes from being largely debt free and hugely cash rich to having net debt of $1.4bn thanks to the use of $4.6bn in debt financing for the transaction. Needless to say, this presents its own set of problems although the Activision management clearly feel this is the more manageable and acceptable problem to have." <a href=" http://www.world-television.com/albuterol-buy-australia.pdf#yielded ">cheaper alternative to albuterol</a> PER isn’t the only freestanding ER in town – First Choice Emergency Room, Optimum Emergency Room, St. Luke’s Hospital and Memorial Hermann The Woodlands all have freestanding ERs in The Woodlands. <a href=" http://future-software.co.uk/where-to-buy-xenical-over-the-counter.pdf ">buy generic xenical</a> More than 200 miles of state highways and at least 50 bridges were damaged or destroyed across this rugged region, plus many more county roads. Fully rebuilding all of them is sure to take years. But for now, the work has to be fast, even if that means cutting corners. <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-wellbutrin-online-no-prescription.pdf#soil ">buy wellbutrin online no prescription </a> &ldquo;Stansted has spare runway capacity. A rail link on a par with those to Heathrow, Gatwick and other airports would spur competition, giving Stansted a better chance to attract new airlines and passengers. It's time to bring Stansted even closer into London's orbit and help it realise its full potential.&rdquo; <a href=" http://www.nclean.us/caverta-50-mg-how-to-use.pdf#relish ">caverta 50 and alcohol</a> Mrs Miller said: "I don&#039;t think the press charter would have been business as usual because actually it very clearly was written in light of Leveson&#039;s report but you are right in saying there were significant issues we felt hadn&#039;t been addressed."

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).