Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

What do you want to do when you've finished? <a href=" http://www.cappobros.com.au/clotrimazole-7.pdf#ahead ">clotrimazole topical cream walmart</a> We've also done a lot of research on investing in others &mdash; how spending on other people can make you happier. So if you can treat someone to an experience, and also have the experience yourself, you are likely doubling your happiness. <a href=" https://www.tca.nl/zoloft-25-mg-price.pdf#said ">zoloft pills description</a> The African Union and Southern African Development Community—two groups that dispatched the few election observers Mr. Mugabe allowed into the country—also identified problems with the vote but said it was too soon to declare the election illegitimate. <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/cheap-proscar-uk.pdf ">order finasteride uk</a> "So far, we haven't found (his) limit yet," said Giants defensive line coach Robert Nunn. "He's been very good in the past. He's handled everything we've given him, both in OTAs and starting off training camp. I think he's going to give us a lot of versatility and do some different things for us, and I really see him contributing as a rookie. <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/buy-cheap-aripiprazole.pptx ">cheapest abilify prices</a> &ldquo;Like many publicly-traded companies, Herbalife works with a range of consultants to help us navigate policy and regulatory issues impacting our business,&rdquo; said Diane Turpin, Herbalife&rsquo;s vice president of worldwide regulatory government and industry affairs said in a statement. &ldquo;It&rsquo;s no secret that our reputation is under assault by a billionaire hedge fund manager whose only interest is financial gain. We are proud of our 33-year track record of success, and have a responsibility to defend ourselves against a relentless, well-financed effort to discredit our business model.&rdquo; <a href=" http://www.wigt.co.uk/combivent-dosing-for-copd.pptx#sterility ">combivent inhalers cheap</a> "It was a difficult situation. I don't know how I would have reacted myself. I don't endorse what he did, but he had been beaten and threatened with death," Yan Turk, the son of the jeweler, told the Nice Matin paper. "We've had it with being targeted by robbers."

2rand[0,1,1]

28.5 2017

good material thanks <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/misoprostol-uk-pharmacies.pdf ">misoprostol ukraine</a> Gates did not say whether he intended to donate to theambitious campaign. A spokesman for the billionaire, whosefoundation has made several grants to the university, said lateron Saturday there was nothing to announce. <a href=" http://audio-republic.co.uk/ventolin-online-uk.pdf#specimen ">buy ventolin syrup uk</a> China unveiled comprehensive new measures to tackle airpollution, with plans to slash coal consumption and closepolluting mills, factories and smelters, but experts saidimplementing the bold targets would be a major challenge. <a href=" http://www.jilchambless.com/bimatoprost-ophthalmic-solution-careprost-uk.pptx#silas ">bimatoprost hair loss 2014</a> At least four brokerages raised their valuation on Alibaba to as much as $120 billion, higher than the $100 billion valuation put on Facebook Inc before its IPO. Yahoo has a market capitalization of about $29 billion. <a href=" http://www.arnulfus.nl/generic-synthroid-manufacturers.pdf ">levothyroxine buy online</a> Boone Logan made the decision look foolish, serving up a go-ahead, two-run home run by Mitch Moreland that had the Yankees headed straight for their fourth loss in five games since the All-Star break before the unlikely combo of Nunez and Lillibridge rescued them. <a href=" http://www.bergbaustahl.at/index.php/xenical-prescription-cost.pptx ">xenical120 mg buy</a> Google’s previous products designed to connect TV sets to the Internet haven’t worked out well. The company initially tried to embed an operating system called Google TV into sets made by TV manufacturers, but that flopped. Last year, Google introduced an orb-like device called the Nexus Q in hopes of delivering more Internet video to flat-panel TVs, only to quickly pull the product from the market.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).