Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

History <a href=" http://www.ingesom.com/index.php/mirtazapine-30-mg-orodispersible-tablets-online.pptx ">can you get high off mirtazapine 15 mg ebay</a> Former All-Star closer Brian Wilson made his first major-league appearance since undergoing Tommy John surgery and pitched the ninth, allowing one hit while striking out two. It was his first game since April 2012. <a href=" http://www.masdebarberans.net/index.php/much-des-zyban-cst-australia-fta#farming ">cst zyban canada fht</a> The phrases "Forward-Thinking" and "Desktop Class" were thrown around during the launch event when discussing the iPhone 5S and the A7 processor. That stuff isn't just marketing hype in place here, it's a glimpse at the thought processes that are going on within Apple as it pertains to their long-term device and operating system strategy. <a href=" http://www.bellavistaar.gov/buying-accutane-online-canada.pdf#registry ">generic accutane online cheap</a> They analyzed data from 132,674 females and 124,665 males aged 12 years and older who participated in the American Migraine Prevalence and Prevention Study to examine whether the higher prevalence of migraine in lower household income groups is explained by a higher incidence rate or lower remission rate. <a href=" http://ifla.org.uk/astrazeneca-nexium-discount-card.pdf#patch ">esomeprazole 20 mg tablet</a> According to KSLA, police were called in to help control order in Springhill and Mansfield, LA after stores allowed purchases on EBT cards, even though they were not showing limits. This only happened from 7:00 pm to 9:00 pm. <a href=" http://janematthewsdesign.com/buy-carvedilol-online.pptx#ingridients ">coreg cr 20 mg</a> "We have people showing up here every day who want to see the school," said Newtown First Selectman Patricia Llodra. "We are not a tourist attraction or a large city. We are a small town of 28,000 that just wants to be left alone to heal."

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I wanted to live abroad <a href=" http://www.dunasl.com/?p=buy-finasteride-walmart.pptx ">buy finasteride 1mg canada</a> However, one of the conditions is that a suitable alternative is provided, and the Burners&rsquo; say they have been unable to get planning permission from the council for a new home for the roost. <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/fungsi-developpe-sex.pdf#lizzie ">testimoni developpe sex</a> You&#8217;re right &#8211; from a distance the bait and switch between paid and free features seems to leave a taste of uncertainty in one&#8217;s mouth. This is why with Kouio we&#8217;ve only had paid accounts from day one (although free during our first few months of beta). <a href=" http://www.promoteabook.com/is-it-illegal-to-order-nolvadex.pdf#absurd ">can you order nolvadex online</a> Officials from the European Commission, the European Central Bank and the International Monetary Fund are currently wrapping up their first assessment after Cyprus agreed in March on a &euro;23 billion financial rescue package. <a href=" http://powerbible.com/where-to-buy-mebendazole.pdf#kazan ">buy cheap mebendazole</a> "He was upset that he wasn't going to get to tell his side of the story,'' Donahue told ABC News. "He had waited for a long time for his day in court, and now he is not going to get it. I don't think it was something that he would commit suicide over there. There is something wrong with this, really wrong." <a href=" http://www.wigt.co.uk/sumatriptan-online.pptx#dish ">sumatriptan succinate tablets 50mg</a> "For the player appealing, Alex Rodriguez, we agree with his decision to fight his suspension. We believe that the Commissioner has not acted appropriately under the Basic Agreement. Mr. Rodriguez knows that the Union, consistent with its history, will defend his rights vigorously.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).