Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

It's OK <a href=" http://www.pinardi.com/order-pristiq-samples.pptx ">order pristiq online</a> ** Brazilian phone company TIM Participaçoes SA is not up for sale, its chief executive told a local newspaper,denying reports that Telecom Italia SpA wants to sellits 67 percent stake. A sale of Brazil's No. 2 wireless companyis one option being considered by Telecom Italia's new chiefexecutive, Marco Patuano, a person familiar with the matter toldReuters last week. <a href=" http://www.iap.org.br/natural-lose-weight-coffee-price.pdf ">natural lose weight coffee sale</a> “I am sick of racism and want to do something about it,” Knowles wrote, urging fans to sign an NAACP petition to open a civil rights case against Zimmerman, write to the Department of Jusice and call local officials. <a href=" http://www.jornalistasp.org.br/index.php?avanafil-available-in-india.pdf#sell ">avanafil vorteil</a> The 30 activists aboard the Arctic Sunrise were due to be questioned on Wednesday, Greenpeace said, a day after Russian investigators said they had opened a criminal case on suspicion of piracy, a crime punishable by up to 15 years in jail. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/metronidazole-or-clindamycin-buy-online.pdf#ice ">buy clindamycin phosphate lotion</a> University College London confirmed in an e-mail that it awarded degrees in architecture and town planning to a man named Kah Kui Ho. A listing on the U.K. companies registry for TKS Service identifies Kah Kui Ho, a 58-year-old Singapore native, as a director. <a href=" http://www.friedmylittlebrain.com/what-is-sumatriptan-tablets-used-for.pdf#holds ">imigran 50 mg dose</a> "The only conclusion that can reasonably be drawn from CBP’s pattern of conduct is that CBP will not enforce the commission's exclusion order absent a court order compelling it to do so," Microsoft is reported to have said in the filing. "CBP has repeatedly allowed Motorola to evade that order based on secret presentations that CBP has refused to share with Microsoft."

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I have my own business <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/lamotrigine-50-mg-tablet.pdf#crept ">lamictal 350 mg</a> Damascus has called the allegations against its forces "illogical and fabricated", pointing to the timing of the attack and its previous assertions that, if it possessed chemical weapons, it would never use them against Syrians. <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/lansoprazole-30-mg-price-uk.pdf#onward ">lansoprazole 15 mg price uk</a> - Emancipate your young adult. Your twentysomething child can be included in your health insurance plan until he is 26 - but he may find a lower-cost and subsidized plan on his own if he is a low earner and doesn't live in your household. Furthermore, if he lives in a different part of the country, your coverage may not be optimal for him. His doctors may all be "out of network" for your plan. <a href=" http://www.disneyconcerts.com/tadacip-price-in-india.pptx ">cipla pharmaceuticals tadacip</a> The first cases were reported in Iowa in late June, with the majority of the illnesses logged in early July. The CDC has not released the age range of those infected, but said it was working closely with the U.S. Food and Drug Administration and state officials to gather more information. <a href=" http://www.ext.fi/005-betamethasone-cream-buy.pdf#recovery ">buy betnovate rd ointment</a> "We do believe ... that Iran has not taken steps, for instance, to break out and weaponize its nuclear program. So even as we move with a sense of urgency here, we do believe that there's time and space to pursue diplomacy." <a href=" http://www.iap.org.br/where-to-buy-revitol-cellulite-cream-in-canada.pdf ">revitol cellulite cream price in india</a> The migrant boats risked the dangerous sea passage despite ashipwreck on Oct. 3 that killed more than 360, mostly Eritreans,less than a kilometre from Lampedusa. Last Friday, at least 34more migrants drowned when their boat capsized, though Italianofficials say the true figure may be above 200.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).