Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Thanks funny site <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?clotrimazole-gel-kansel-ds.pdf#babble ">generico de lotrisone</a> If we&#8217;ve learned anything in the past 10 years it is that the Fed has only a few tools, and those tools are suited to only a few purposes. I am not sure that the Fed can, or should, smooth out lumps caused by actions in Washington any more than it can, or should, build bridges or collect taxes. <a href=" https://www.ivanexpert.com/norvasc-recall-canada.pdf ">buy amlodipine for cats uk</a> “Oprah was so committed to the film, I sometimes didn’t know how to deal with it in character,” says Whitaker. “When she was playing Gloria drunk or in pain, as two examples, I didn’t know how to react to her. That doesn’t happen often with actors.” <a href=" http://www.novacast.se/super-beta-prostate-review.pdf ">super beta prostate at rite aid</a> Mike van Dulken, head of research at Accendo Markets, said the market seemed to have ignored improving conditions in the majority of regions where Page operated but expectations of a challenging fourth quarter &ldquo;is not exactly an upbeat message&rdquo;. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/proscar-generic-price-today.pptx ">proscar results egypt</a> The cab driver who drove onto a Midtown sidewalk and severed a young woman's lower leg held a press conference Friday outside her hospital, blaming the accident on a cyclist who was also hit in the crash. <a href=" http://audio-republic.co.uk/cabergoline-for-sale-uk.pdf#desired ">cabergoline uk buy</a> Not all countries begin celebrations on the same day. India, Pakistan and Bangladesh, for instance, are expected to officially begin Eid on Friday after the moon is sighted there. However, the holiday was celebrated Thursday with dancing in the streets and firing guns in the air in Pakistan's North Waziristan tribal area, the main sanctuary for Taliban and al-Qaeda militants in the country, after officials there urged residents to begin the festivities after the moon had been sighted in Saudi Arabia.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm sorry, I didn't catch your name <a href=" http://www.hazakaruhaza.hu/orlistat-buy-cheap.pdf#kerb ">cheapest xenical (orlistat)</a> "We view the acquisition as credit positive as theacquisition of the mobile app developer will diversify Baidu'srevenue stream and increase market share in the mobile Internetbusiness. That offsets the acquisition pace we view asaggressive," the analyst said. <a href=" http://stravemarketing.com/omeprazole-20-mg-cheapest-price.pdf#relay ">cheapest store to buy prilosec</a> A total of 55 people were hurt in the crash, including about50 on board the bus and a few people in two other vehiclesstruck by the bus, Gomez said. Most were transported to localhospitals but some were treated at scene, he said. <a href=" http://www.icbonline.org/rogaine-foam-minoxidil-5-extra-strength-motrin.pdf ">rogaine foam online india map</a> The estimated 12,435 children ages 14 and younger who were treated for choking on food each year also doesn't include the average 57 childhood food choking deaths reported by the U.S. Centers for Disease Control and Prevention annually, the researchers noted. <a href=" http://www.law-business.com/?ventolin-100-mg-spray.pdf#thickness ">private prescription ventolin</a> Even a nation of individualists such as the U.S., with amateur golfers who dominated singles play Saturday afternoon, needs teamwork. American Walker Cup players said they would not have done so well in solo matches had they not finished strongly in partner golf in the morning. <a href=" http://www.mobatec.nl/web/lopressor-50-mg-tablets-para-sirve.pptx ">genico lopressor metoprolol 25 mg ausschleichen</a> The Daily News has some of the most memorable photos in sports history. From legendary boxers and iconic tennis players to golfing greats and fabled Olympians, the Daily News has the photos you want of the once-in-a-lifetime sports moments. Find yours today and relive history.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).