Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Will I have to work shifts? <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-atorvastatin.pdf#nobleman ">purchase caduet</a> In July 2010, a grizzly killed a camper and injured two others in a national forest in Montana near Yellowstone. The following year, two hikers were fatally mauled at the park in separate attacks that marked the first such deaths since 1986. <a href=" http://supergeniusstudio.com/where-can-i-buy-accutane-online.pdf ">safe place to buy accutane online</a> "Even today I can picture, clear as day, and even hear in my mind, Ethel Waters singing 'Taking a Chance on Love' in 'Cabin in the Sky,'" Harris wrote in her 1971 book, "Julie Harris Talks to Young Actors," written with Barry Tarshis. <a href=" http://ifla.org.uk/nexium-from-canada.pdf ">does nexium affect drug test</a> "I know that amount of scouting work we've done on every team that was in contention is not going to change because we're going to find out (Wednesday) night," Farrell said. "We've got meetings scheduled for Thursday morning and that would encompass any team that we're going to play. The fact that's not going to be determined until (Wednesday) night, we're more than prepared to shift according to who it is." <a href=" http://armanoswine.se/buy-generic-bimatoprost-online-no-prescription-in-canada.pdf ">buy cheap fedex bimatoprost </a> Nothing says "fit" like a wash-board stomach. And nothing makes achieving one harder than doing the same exercises every week. "Your body adapts and stops responding to exercises over time, stalling your progress," said Bill Hartman, co-owner of Indianapolis Fitness and Sports Training. That's why it's important to regularly hit the refresh button on your ab routine. "Adding different exercises to your workouts gives your muscles a new stimulus and triggers growth," Hartman said. The result: head-turning abs in significantly less time. <a href=" http://hsmai-europe.com/where-can-i-buy-misoprostol-amazonas.pdf ">cost of misoprostol tablet formulation</a> The publishers included Lagardere SCA's HachetteBook Group Inc, News Corp's HarperCollins PublishersLLC, Pearson Plc's Penguin Group (USA) Inc, CBS Corp's Simon & Schuster Inc and Verlagsgruppe Georg vonHoltzbrinck GmbH's Macmillan. All settled with U.S. regulators.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

History <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-fluconazole-tablets-online.pdf ">buy fluconazole tablets online</a> The Obama administration, which is defending the federal campaign finance laws that the Federal Election Commission implements and enforces, argues that the court already upheld similar limits in a landmark 1976 decision, Buckley v. Valeo. "Its reasoning remains sound," Solicitor General Donald Verrilli said of the Buckley ruling in a brief filed in the current case. <a href=" http://www.taalgewoon.nl/vitagra-erfahrungen.pptx#have ">vitagra</a> “It didn’t help,” the manager said of the delay. “I know that, but I don’t think it necessarily hurt him, but didn’t help him. As we know he gets all ramped up to pitch, but tonight it was all about the command a lot of deep counts we’ve seen him pitch a lot better that’s for sure. <a href=" http://cambrianmountainswool.org/clomid-for-sale-cheap.pdf#him ">buy cheap clomid online + uk</a> On Monday it will become a whole lot easier and, in some cases, more attractive to swap current accounts, as banks and building societies turn the launch of a universal seven-day switching guarantee into an opportunity to attract new business. <a href=" http://powerbible.com/retin-a-buy-online.pdf#auxiliary ">where can i buy tretinoin online</a> The researchers found no difference in how well the pancreas produced insulin two hours after eating food, but they did find "significant differences" between the two groups four hours after eating. <a href=" http://bislettkebabhouse.no/cheapest-generic-accutane-acne-org.pdf ">buy accutane online cheap canada </a> The idea was to collect guns and immediately hand them over to the sheriff's office for destruction. Some pieces of the firearms would have been given to artist Jessica Adams to use for a sculpture about gun violence awareness.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).