Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Pleased to meet you <a href=" http://shakingbox.com/where-to-get-accutane-cheap-oysters.pptx#clung ">buying generic accutane online pharmacy</a> The Irish bottler has initiated a consent solicitation onthree bonds issued in January to finance the deal, due touncertainty over whether it will be able to settle a disputewith the US Federal Trade Commission over the takeover. <a href=" http://www.iambicdream.com/optimal-tr-testosterone-booster.pptx ">optimal tr testosterone booster </a> Regulators in Brazil are not likely to allow one of thethree to buy the whole of TIM Participacoes because theresulting operator would be too big in terms of market share butsources familiar with the situation said Telefonica, AmericaMovil and Oi could make a joint bid and carve up the asset byregion within Brazil. <a href=" http://vitripiazza.co.uk/order-amoxicillin-online-uk.pdf ">where can i buy amoxicillin online uk</a> The actress returned to the London stage as a ruthless entrepreneur in the musical Britain's Got Bhangra (Theatre Royal, Stratford East, 2010). Then last year she provided a visual feast for audiences in that theatre's joint production with Sadler's Wells of another musical, Wah! Wah! Girls, playing the Hindi dance club owner Soraya, who dazzles with her own performances in the sensual Mujra style. Haque is survived by her partner of six years, the musical director David White. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-online-test-best ">buy online cheap erectile dysfunction drugs mnemonic</a> The company also purchased the North American division of Holland-based ID&T Entertainment, the world's largest dance music concert promoter, which included the rights to host the Tomorrowland festival in the United States. <a href=" http://www.hearthandmade.co.uk/nexium-alternatives-natural.pdf ">nexium commercial 2014 actors </a> SAN FRANCISCO - Entrepreneur Nicole O'Rourke has a novel idea for raising cash that would have been illegal until this week: smacking a "fund me" sticker on every bottle or can of hair products from her start-up business, Rock Your Hair.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Not available at the moment <a href=" http://www.taalgewoon.nl/nitroxin-male.pptx#sentiment ">how to use nitroxin cream</a> In addition to the ban on abortions after 20 weeks, the bill would impose strict standards on abortion clinics that critics said could force dozens of facilities in Texas to close. Supporters of the bill say no clinics would be forced to shut down. <a href=" http://www.adsprecision.com/buy-metoprolol-50-mg-hr-tab.pdf ">metoprolol online bestellen oerlikon</a> When the Nexus 7 debuted last week, there wasn't any confusion as to which feature Google most wanted to emphasize: the display easily got the most lip service during the event. Last year's model had a perfectly acceptable 1,280 x 800 pixel IPS LCD panel, which was more than reasonable for a $200 tablet. In this industry, however, a "perfectly acceptable" screen can magically transform into a piece of junk in a matter of months. Not to worry, though, as the new Nexus 7 has an increased resolution of 1,920 x 1,200, which translates to a pixel density of 323 pixels per inch, up from a puny 216 ppi on the OG model. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?vitalikor-vs-viagra.pdf#charlotte ">vitalikor fast acting at gnc</a> “I can’t tell you how hard this guy works,” Collins said. “He takes early batting practice every time we have early BP. He works on something. He shags in the outfield and he is already an outstanding defender, but he works on it every day.” <a href=" http://www.instantsvideo.com/blog/order-arcoxia-online ">etoricoxib arcoxia</a> That is as it should be: researchers research, and here the evidence (such as it is) tells them two things: we do not know anywhere near enough and the system is so complex that it requires a concerted process of engagement and leadership to move things forward. Top down imposition of Grand Plans, if you like, works as well in the legal education and training system as it does in the National Health Service. <a href=" https://firebrandsocialmedia.com/xenical-nz-buy-online.pdf#spirited ">xenical nz buy online</a> So now what do they do? He’s still the face of the franchise, but the wrong one. Forever branded as a steroids cheat and a liar, Braun is reviled all over baseball and hated in his own clubhouse — he did himself no favors with his betrayed teammates by issuing a statement after his suspension, skipping town and leaving them to answer all the questions of the media hordes — and he can now look forward to being booed and vilified in every ballpark in baseball for the rest of his career.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).