Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I like watching TV <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/drotin-ds-syrup-uses.pdf#great ">drotin ds tablet in pregnancy</a> For some reason, the right-wing nuts hated Napolitano. Of course, they also hated Susan Rice, Hillary Clinton, Eric Holder, Tim Geithner, and Bo, so it just might be they hate anybody associated with the Obama administration. <a href=" http://www.ssvoverath.de/buy-fluconazole-150-mg.pptx#defense ">fluconazole 150 mg order online</a> Naughty Dog is releasing version 1.05 patch for The Last Of Us today, along with the Abandoned Territories Map DLC. The Map pack and the patch will be largely target towards the game’s multiplayer aspects. Gamers who have downloaded The Last Of Us’ season pass will be able to download the new map pack at no additional cost. <a href=" https://www.bpmberekenen.com/emerita-response-cream-ingredients.pdf ">emerita response cream</a> Tokyo's Nikkei share average climbed 2.6 percent inlight volume, rebounding after it fell to its lowest sinceend-June following Monday's slower-than-expected GDP data.Tuesday's gain took the index to just below its 13-week movingaverage. <a href=" http://www.gcva.com/buy-cheap-premarin-online.pdf ">buy premarin uk</a> There were many warnings signs, including a history of violence against women, aggression, and steroid abuse, friends and family said. A close friend and neighbor, Kristina Hill, called Remy “very controlling” and “constantly smothering her, only wanting her to be with him.” <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/tylex-750-nombre-generico.pdf ">tylex 750 mg durante el embarazo</a> Halifax Courier provides news, events and sport features from the Halifax area. For the best up to date information relating to Halifax and the surrounding areas visit us at Halifax Courier regularly or bookmark this page.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

History <a href=" http://buumon.org/cheapest-alli-diet-pills-uk.pdf#choose ">buy alli diet pills orlistat</a> "There's something about their aura, the way they look at you. It's a whole different energy level than the black bears. You know something is about to explode when a grizzly comes in," Vandergaw said. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=motrin-generic-json.pdf ">buy motrin pm to working</a> The U.S. International Trade Commission in June banned theimport or sale of the iPhone 4, iPhone 3GS, iPad 3G and iPad 23G distributed by AT&T Inc, saying the devices infringed apatent owned by the South Korean electronics giant. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/best-place-to-buy-finpecia-uk.pdf#seed ">buy finasteride 5mg uk</a> An increase in spending power and an emerging middle class has led to a rise in pub culture and social drinking in cities over the years, although many in largely conservative India continue to look down on those who smoke or drink. <a href=" http://supergeniusstudio.com/how-to-order-nolvadex.pdf ">order tamoxifen online</a> "As we go through the rock layers, we&#39;re basically looking at the history of ancient environments and how they may be changing," Grotzinger said. "So what we&#39;ll really be able to do for the first time is get a relative chronology of some substantial part of Martian history, which should be pretty cool." <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/where-can-i-buy-adapalene-cream.pdf ">buy differin online</a> The governor's incessant invectives simply offend Maine's majority moderate voters. Lepage is not plain spoken, as Mr. Roff asserts, but plain inappropriate. He used a sexual metaphor to criticize state senator Troy Dale Jackson. He called the IRS the "New Gestapo," and, a few weeks ago a number of his Republican colleagues reported that LePage said President Obama hates white people. 

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).