Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'd like to order some foreign currency <a href=" http://www.autoempleo.net/rogaine-foam-where-to-buy-in-canada.pdf ">where to buy rogaine foam in toronto</a> The standard model also predicted a new subatomic particle discovered last summer. The long-sought Higgs boson creates what scientists call a "sticky" energy field that acts as a drag on other particles and gives them mass, without which particles wouldn't hold together -- and there would be no matter. <a href=" http://www.lazoabogados.com.pe/venlafaxine-discontinuation.pdf ">effexor mg strengths</a> Every morning, I wonder to myself why? Smokers are everywhere; not only congregated outside Farringdon station, but outside lecture theatres as well. It just doesn&rsquo;t make sense to me. Aren&rsquo;t we, the Yoof and future political stronghold, meant to be intelligent? <a href=" http://supergeniusstudio.com/how-to-get-cheap-accutane.pdf ">order cheap accutane</a> One Western diplomat said a new round of talks would likely take place between late August and early October, and would be seen as an opportunity to hear the Iranian side after the election. It would be unlikely a deal could be reached then, <a href=" http://3dinspectionontour.com/tadacip-instructions.pdf#political ">tadacip by the indian pharmaceutical company cipla in doses of 10 mg and 20 mg</a> He said opportunism from trouble-makers seeking to exploit the situation was a factor on Tuesday, but the Zimmerman acquittal was also the latest flashpoint for pent-up anger, frustration and a sense of disconnect within the community. <a href=" http://www.waveleisure.co.uk/can-you-buy-metformin-over-the-counter-in-australia.pdf ">glycomet sr 500 diabetic medicine</a> "Over-commercialisation and its resulting restrictions and limitations can be very damaging and distorting to the inherent nature of the individual," Hill wrote. "I did not deliberately abandon my fans, nor did I deliberately abandon any responsibilities, but I did however put my safety, health and freedom and the freedom, safety and health of my family first over all other material concerns! I also embraced my right to resist a system intentionally opposing my right to whole and integral survival."

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm happy very good site <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/zyprexa-kills-documents.pdf ">zyprexa generic cost</a> The government struck a deal with Electricite de France and a group of Chinese investors Monday to build the country's first nuclear power plant since 1995 — a massive project that will generate $25.9 billion of investment to keep the lights on amid declining supplies of North Sea gas and rapidly escalating fuel costs. <a href=" http://spaen.co.uk/levitra-xialis-vs-levitra/ ">actress viagra sports show tape commercial 5gm 66j</a> “As the water evaporates from my hair, it’ll become humidity in the air,” she says. “Then our air-conditioning system will collect it into condensate, and our water processing system will turn it into drinking water.” <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/amoxicillin-online-overnight-uk.pdf ">buy antibiotics amoxicillin online uk </a> The U.S. Department of Justice on Friday joined a whistleblower lawsuit first filed in 2009 by Jennifer Denk, now known as Jennifer Buth, a former PharMerica pharmacy operations manager who worked in Pewaukee, Wisconsin. <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/zoloft-50-mg-daily-ratio.html#thorough ">50 mg zoloft pregnancy ohio</a> "We consider how the existing UK public debt would be divided, and the ability of an independent Scotland to pay its share. For an independent Scotland to prosper it requires a &#039;hard&#039; currency; one in which investors are willing to hold long-dated Scottish government debt at a reasonable price. <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/can-you-buy-metronidazole-at-walgreens.pdf ">purchase metronidazole 500 mg</a> Defence minister Mario Mauro told newspaper Il Sussidario earlier there was an awareness in the government that the delicate coalition risked breakdown, but any move towards elections is unlikely until parliament returns from its summer recess and Italians from their sacrosanct August holidays.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).