Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I was made redundant two months ago <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/order-permethrin.pdf#eagerly ">buy elimite</a> U.S. Energy Information Administration estimated in 2012 that the East China Sea has between 1 and 2 trillion cubic feet (28-57 bcm) of proven and probable natural gas reserves, a modest gauge versus estimates by Chinese sources at up to 250 tcf in undiscovered gas resource. <a href=" http://kanesmarket.com/wp/dutasteride-side-effects-hair-loss.pdf#cautious ">dutasteride side effects hair loss</a> Lured by the prospect of a rapidly growing middle class in the world's second-biggest economy, many foreign firms have waded into China's retail market only to find they lack local expertise, particularly in building supplier relationships. <a href=" http://www.novacast.se/ecdysterone-prescription.pdf#ladies ">prescription ecdysterone</a> Tacopina then recovered somewhat, saying: “Listen. We would love nothing more than to be able to discuss the testing history, the scientific evidence and the tests of Alex Rodriguez under this JDA drug program, nothing more.” <a href=" http://www.arnulfus.nl/alli-purchase-online.pdf#newcomer ">buy cheap alli tablets</a> "But I hope people appreciate everything I've done, it's so complicated to get to this level. This is the hardest victory of my career so far," added Horner, a professional of 19 years, who said he did not yet have a contract for 2014. <a href=" http://ascofarve.com/?boldenone-acetate-recipe.pdf#last ">steroids equipoise boldenone undecylenate</a> James Esseks, the director of ACLU's LGBT & AIDS project, said in a statement that the two rulings are "milestones" in the path toward marriage equality nationwide, but "much remains to be done."

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I want to report a <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/paroxetine-buy.pdf#wholesome ">buy paroxetine online uk</a> The company, whose products range from explosive detectorsto surgical needles, said it also decided to make additionalprovisions for costs related to certain legal disputes in theSmiths Detection business. <a href=" http://shakingbox.com/buy-accutane-uk-eid.pptx ">10mg accutane once week friends</a> The idea that the Doctor has 12 regenerations is first mentioned in The Deadly Assassin, a 1976 episode from the Tom Baker era. The Master - an evil Time Lord close to his final regeneration - is said to have been offered a new cycle of lives in exchange for helping to rig the election of a new Time Lord leader. <a href=" http://awsg.org.au/purchase-prilosec.pdf ">prilosec 40 mg delayed release</a> "In the interim, fourth-quarter GDP will surely feel theadverse effects from the slowdown in economic activity and thelack of transparency with respect to economic data releases,"said Bonnie Baha, senior portfolio manager at DoubleLine Capitalin Los Angeles. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=fluticasone-propionate-ointment-005-uses-vpn.pdf#urn ">flonase costco fsa</a> Experts from the National Institute of Oceanography are evaluating the island and say that it is spewing methane gas which can be seen at various points and there is a visible presence of marine life on the island. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/where-can-i-buy-finasteride-online-uk-text.pptx ">get prescription proscar online sbi</a> You want to talk about discrimination? How about how during the Travon Martin case there was not one instance of racist intentions shown yet the media and Obama trumpeted it all over the world yet when Australian student Chris lane get&#8217;s murdered for fun by black kids who having racist tweets on their accounts you don&#8217;t see it anywhere in the news and furthermore the White House responds they don&#8217;t know anything about it.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).