Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Do you know the address? <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/cheap-alternative-to-nexium.pdf ">when will nexium become a generic drug</a> "To this end, equal footing, mutual respect and the recognized principles of international law should govern the interactions," he said. "Of course, we expect to hear a consistent voice from Washington." <a href=" http://www.cappobros.com.au/80-mg-accutane-too-much.pdf ">how long is accutane rx good for</a> ** Poland's financial watchdog is unwilling to let Dutchlender Rabobank sell its Polish unit BGZ to a rivalwith a lower credit rating, a stance that could derail apossible $1 billion deal, sources familiar with the situationsaid. <a href=" http://lucyhale.com/how-to-get-clomid-prescribed-by-your-doctor.pptx#ninth ">clomid 150 mg success rate</a> The lawsuit in the U.S. Bankruptcy Court in Manhattan wasfiled on Tuesday at the same time Ergen was confirming on anearnings call with Dish investors that the company wasinterested in acquiring LightSquared. <a href=" http://www.ekumene.org/index.php?buy-cymbalta-uk.pdf ">cymbalta prices in canada</a> Ever since the War of the States, Congress and the Supreme Court have clashed over the question of civil rights. Congress would move to guarantee certain rights for black Americans and the Supreme Court would turn around and limit those rights. At other times, the Supreme Court would expand these rights only to have Congress ignore them. <a href=" http://www.valentineavoh.com/king-size-pills-male-enhancement.pdf ">king size pills price in pakistan</a> The higher volumes are "very significant," said Hong Hao,chief strategist at Bank of Communications InternationalSecurities in Hong Kong. "I think we are starting to see somerotation from the bond to the equity markets in the mainland."

2rand[0,1,1]

28.5 2017

It's OK <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/buy-discount-propecia.pdf#utmost ">buy finasteride 1mg cheap</a> At a hearing last Friday, she said she would consider a planto restrict the contracts that the Cupertino, California-basedcompany could enter with the publishers over a five-year period,but with lesser restrictions than the governments had proposed. <a href=" http://www.novacast.se/vigrx-plus-2015.pdf#arcadia ">vigrx plus oil</a> That came after a worker patrolling the H5 section on Aug. 31 pressed on insulation outside a pipe connecting two tanks and drops of water trickled out. Radiation levels on the floor were measured at about 230 millisieverts per hour. When the insulation was removed, workers found a drop of water leaking from the connecting section every 90 seconds or so. <a href=" http://feeny.nl/buy-prednisone-online-now.pptx#absence ">buy prednisone online now</a> The company has long aspired to make its BlackBerry 10 operating system the No. 3 smartphone platform in the market, but the latest industry data indicates that Microsoft Corp's Windows Phone platform is more likely to clinch that spot as its devices continue to gain ground. <a href=" http://awsg.org.au/vytorin-statin.pdf#decrease ">buy vytorin online</a> “This purge includes fundamentalist Christians, Roman Catholics, Jews and political conservatives who support God and country,” Wells said. “In the same vein as the Stalinist purges of the 1930s, we will be left with a hollow military that will not be capable of properly defending this country.” <a href=" http://axcomputers.com/purchase-cheap-generic-cytotec.pdf ">cytotec dosage for medical abortion</a> "We have requested authorization for additional services but have not received a response," said Martha Pantin, a spokeswoman for American Airlines, which has 48 flights every week in and out of Venezuela.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).