Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I've just started at <a href=" http://blog.staffnurse.com/where-to-buy-accutane-in-the-philippines.pdf#community ">buyaccutane.co.uk</a> "But I think it is also a plan by Nigeria. They try to disturb their opponents on and off the pitch. So in all the ways we must be prepared as top professionals to try to find solutions and make good plans." <a href=" http://www.tintypegallery.com/order-flagyl-online-next-day-delivery.pdf ">cheapest flagyl online</a> Based on a takeout basis, Jaffe estimates that Men's Wearhouse could go for $52 a share, higher than Jos. A. Bank's offer of $48 a share. Jaffe does not cover Jos. A. Bank. He rates Men's Wearhouse at a "buy." <a href=" http://adanercantabria.com/?methocarbamol-high-snort-dsize.pptx ">methocarbamol 750 mg get high elf</a> 7. Accept that you may need to compromise over the smaller things that don't matter in the bigger picture. It may feel painful to have to give ground, but if the business partnership is working well then it is worth doing. <a href=" http://fit2rundirect.com/cefixime-amp-azithromycin-tablets-uses-vpns.pdf ">cefixime 400 mg (suprax) in a single oral dose tylenol</a> Anyway, surely, Millar argues, it was better to reintegrate athletes like him and track and field sprinter Dwain Chambers &ndash; in a way pioneers for British sport as the first doping offenders to make comebacks while banging the drum for clean sport &ndash; than to make outcasts of them. <a href=" http://fotahouse.com/accutane-month-2-no-results.pdf#fits ">isotretinoin 20</a> To help desktop virtualization take off on a larger scale, VMware also promises to improve performance to the point where it can keep up with applications running on a traditional desktop; simplify management; and cut the costs before the end of the year, according to Poonen.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I didn't go to university <a href=" http://www.patiomaster.co.uk/naproxen-online-uk.pdf ">buy naprosyn online uk</a> The world's largest Internet retailer takes a differentapproach to the tablet market than Apple, selling its Kindledevices at close to cost then profiting off the sale of digitalcontent such as video and music, or physical goods like booksfrom its website. That strategy has quickly allowed Amazon toestablish the Kindle among the top-selling tablets on themarket, behind Apple and Samsung. <a href=" http://thesimpleidea.com/differin-gel-3-uses.pdf#handled ">sinac adapalene 0 1 gel</a> Profits from current production reflect the depreciation offixed assets valued at current cost using consistentdepreciation profiles. These profiles are based on used-assetprices and do not depend on the depreciation-accountingpractices used for federal income tax returns. The IVA andCCAdj are adjustments that convert inventory withdrawals anddepreciation of fixed assets reported on a tax-return,historical-cost basis to the current-cost economic measures usedin the national income and product accounts. <a href=" http://icnc.co.nz/amitriptyline-25-mg-anxiety.pdf ">endep tablets amitriptyline</a> For 200 years, the "No. 1 motivation" for Hungarians was to catch up with more competitive Westerners. Until the credit crisis, Mr Orban believed that this could only be achieved by the "ever-closer union" of Europe. Now he has his doubts. <a href=" http://www.asopymes.com/requip-1-mg.pdf ">requip modutab 4 mg retardtabletten</a> The decision could call into question the status of similar laws in nine U.S. states. Those states include the four most populous - California, Florida, New York and Texas - as well as Colorado, Kansas, Massachusetts and Oklahoma. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/alli-online-purchase.pdf ">alli 120 mg dose</a> "Investments in income-generating real properties likeoffice, industrial and retail assets returned 11.2 percent,outperforming the pension fund's real estate benchmark by 1.4percent," the fund said.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).