Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm afraid that number's ex-directory <a href=" http://www.kth.ee/ibuprofen-doses-for-dogs.pdf#billion ">cheap ibuprofen</a> “But once global warming exceeds the 2C barrier, we can expect to see the scale of loss many people already believe is happening. Higher temperature rises coupled with other environmental impacts will lead to mass extinctions,” he said. <a href=" http://randyniles.com/medicina-sulindaco-para-que-sirve.pdf ">sulindac 200 mg efectos secundarios</a> Last month, the government and Finance Minister Luc Frieden survived twin votes of no-confidence in parliament over accusations that the minister had put pressure on investigators to close their inquiry into the bombings. <a href=" http://armanoswine.se/misoprostol-buy-online.pdf ">can you buy misoprostol over the counter in australia</a> BOSTON (AP) -- Lawyers for reputed gangster James "Whitey" Bulger have kicked off his defense by calling a former FBI supervisor who testified that Bulger told him he was not an FBI informant. <a href=" http://daproim.com/index.php/buy-enalapril-for-cats.pdf#singer ">buy enalapril maleate 20 mg</a> The couple focused their study on one-on-one shootings because, as Komarova explained, the majority of reported deaths related to firearms come from individual scenarios. However, Komarova and Wodarz also looked into how gun control could affect the outcomes of "one-against-many" scenarios, such as the mass shootings at Sandy Hook Elementary in Newtown, Conn., and at a movie theater in Aurora, Colo. <a href=" http://unpluggedexpo.com/dicloflex-75-mg.pdf#good ">dicloflex 75mg sr side effects</a> "A lot more is going to depend on whether Fonterra can craftan effective brand and compete head to head with Danone, MeadJohnson and local players like Beingmate," said James Roy,senior analyst at China Market Research Group in Shanghai.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Where's the postbox? <a href=" http://blog.staffnurse.com/cabergoline-buy-canada.pdf ">cabergoline buy online</a> He told BBC Radio 4’s Today: “It seems to me in this case there is no issue that the finding by the police service was the officers’ behaviour fell below the standard. The question is the quantum of seriousness and I think that’s why the chief constables are clearly determined to explain that.” <a href=" http://www.myh.org.uk/20mg-accutane-3-times-a-week-arms.pdf ">20mg accutane 3 times a week kettlebell</a> Meeting deadlines for eliminating the arsenal "depends not only upon the Syrian government", Foreign Ministry spokesman Alexander Lukashevich added, urging countries with influence over rebels to press them to cooperate and ensure security for the mission. <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?allopurinol-400-mg-kft.html#tear ">allopurinol generic drug ice</a> JOHANNESBURG, July 7 (Reuters) - America's wealthiestuniversities are venturing into Africa's fast-growing frontiermarkets in search of outsized investment returns that will allowthem to offer scholarships, lure star professors and fundresearch. <a href=" http://www.ssvoverath.de/buy-sumatriptan-nasal-spray-online.pptx ">sumatriptan injection buy online </a> The woman was taken by helicopter to the shock trauma unit of the University of Maryland hospital. When rescue personnel reached her she was conscious and breathing, a spokesman for the Anne Arundel county fire department said. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-generic-bimatoprost-online.pdf ">cheap bimatoprost for sale online no prescription required</a> He said: “I am concerned at both the capability and the intent of those sinister elements behind this attack and it simply reinforces how important it is that local people give total support to the police and provide them with every assistance possible as they attempt to protect and serve the entire community.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).