Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Have you seen any good films recently? <a href=" http://www.glencar.ie/strattera-10-mg-capsule.pdf#resemble ">how much does strattera 40 mg cost</a> Delaware courts have recently thwarted Carl Icahn's bid to disrupt a buyout of Dell Inc, helped prevent a hostile takeover of Vulcan Materials Co and allowed the $21.1 billion sale of El Paso Corp despite an outcry over conflicts of interest. <a href=" https://www.bpmberekenen.com/gold-max-pink-no-brasil.pdf#replacement ">gold max pink vendita</a> Every car has its ideal speed and although the Wraith doesn&rsquo;t like to be hustled, it does &lsquo;swift&rsquo; in style. Driven well, on a sweeping A road, there&rsquo;s a lighter-than-air quality, like a zephyr, as Eleanor&rsquo;s wings flit between the apexes. Incredibly, you can even turn the dynamic stability off if so moved to see what 590lb ft of torque feels like in the rain: very sideways. <a href=" http://roygalan.se/lamotrigine-lamictal-for-bipolar-disorder.pdf ">lamictal for bipolar i disorder user reviews</a> "We saw the brightness of the whole system drop in the blue part of the spectrum when the planet passed behind its star," Tom Evans of the University of Oxford, U.K., the leader of the study being published in the Aug. 1 issue of the journal Astrophysical Journal Letters said in a statement. "From this, we can gather that the planet is blue, because the signal remained constant at the other colors we measured." <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/duloxetine-cheaper-than-cymbalta.pdf#tablets ">cheap duloxetine online</a> Schloter's biggest decision after becoming CEO in 2006 was the acquisition, a year later, of Italian broadband network operator Fastweb to counter lackluster growth in Switzerland, where Swisscom faced price pressure and increasing competition. <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/marplan-patient-teaching.pdf#ideal ">isocarboxazid (marplan) action</a> The researchers found that women who walked at a moderate pace for at least seven hours each week were 14 percent less likely to be diagnosed with breast cancer, compared to those who walked for three hours or less each week.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm about to run out of credit <a href=" http://empatiacomunicacion.com/methotrexate-purchase-online.pdf ">intrathecal methotrexate cns toxicity</a> The Council should be begging the USTA to get moving on the job. Instead, members are demanding special benefits from the USTA, all because the plan entails taking over a cracked, out-of-the-way public sidewalk. They need to recognize that this type of official extortion is why business is afraid to come to New York. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-accutane-without-prescription-40-mg.pdf ">buy accutane without prescription 40 mg</a> Several Chinese companies also pledged to invest inIndonesia, including Hangzou Jinjian Group Co. Ltd, which plansto spend $600 million on a bauxite-processing complex there,according to the government official. <a href=" http://awsg.org.au/imipramine-how-long-does-it-take-to-work.pdf ">quitting imipramine</a> The zoologist said the olinguito has been the subject of mistaken identity for years. He noted that at least one of them had been held in zoos in the U.S. in the 1960s and 1970s, but no one realized it was a new species and not an olingo. <a href=" http://powerbible.com/acyclovir-cream-buy-online.pdf#booty ">buy acyclovir online us</a> "At the time these contested communications occurred,Deutsche Bank had not implemented clear rules or controls toensure a strict separation between submitters and derivativestraders," the judge said. <a href=" http://greentechnic.hu/what-is-the-drug-prevacid-used-for.pdf#watching ">prevacid $5.00 off coupon</a> "Bring work back to Formigine!" shouts Simona, with the 30 or so other employees who lost their jobs. But Pietro Trapani and his wife Vincenza Esposito, who met on Firem&#039;s production line, seem too shell-shocked to join in the chants.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).