Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I want to report a <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/lipitor-20mg-uk.pdf ">lipitor 20mg uk</a> The event initially went unnoticed in this Southeast Asian nation but was reported briefly by North Korea's official news agency, KCNA. It attracted criticism on social networks in Malaysia this week after the U.S.-based Foreign Policy magazine posted a blog article that expressed surprise about the decision. <a href=" http://passporttoeden.com/purchase-metronidazole-flagyl.pdf#legacy ">purchase metronidazole flagyl </a> "I can tell you that we have spoken with Brazilian officials regarding these allegations," she said this week. "We plan to continue our dialogue with the Brazilians through normal diplomatic channels, but those are conversations that, of course, we would keep private." <a href=" http://www.edna.eu/en/how-can-i-buy-accutane-in-uk-vmas-142#mail ">price of clomid 50mg opinie</a> Haque appeared in Bollywood films in India before getting her biggest screen exposure in Britain, as Poppy Morales (2008-09) in Coronation Street. Poppy became a barmaid at the Rovers Return after meeting Liz McDonald (Beverley Callard) at a Brazilian Crunch exercise class. On being promoted to assistant manager, she ruffled feathers first by tipping off one of two-timing Dev Alahan's girlfriends and then by sacking long-serving barmaid Betty Williams (Betty Driver). When she refused a request by pub owner Steve McDonald (Simon Gregson) to reconsider, his girlfriend, Becky Granger (Katherine Kelly), dragged Poppy out of the Rovers by her hair and she was never seen again. <a href=" http://hsmai-europe.com/cytotec-tablet-price-lowest.pdf#bandy ">online cytotechnology degree mlt</a> The erotic thriller, largely funded by a Kickstarter campaign, is directed by Paul Schrader of &#8220;American Gigolo&#8221; and &#8220;Taxi Driver&#8221; fame and written by &#8220;American Psycho&#8221; author Bret Easton Ellis. <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/methylprednisolone-acetate.pdf#tumbled ">methylprednisolone action</a> A former teacher who moonlighted as a hip-hop dancer entertaining NBA crowds has been arrested in the fatal shooting of four people in two Dallas-area homes, and police were investigating Thursday if he used a grenade or other explosive in one of the attacks.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I support Manchester United <a href=" https://www.citis.com.br/generic-clomid-cost-vps.pptx#under ">clomid for sale canada ngo</a> More than 250 firefighters were working to contain the largest blaze in Utah, which jumped across the border into Idaho. The lightning-caused State Fire has charred almost 36 square miles in steep and rugged terrain. It was 50 percent contained. <a href=" http://www.world-television.com/buy-anafranil-usa.pdf#bitter ">buy anafranil australia</a> Vice President Joe Biden warned of a growing Chinese military while delivering opening remarks Wednesday at the Strategic and Economic Dialogue at the State Department. An inability for the two countries to communicate could lead to unnecessary risk, he said. <a href=" http://www.vroomdigital.ie/order-proventil-online.pdf ">order albuterol inhalers online</a> Even the Tories' Coalition partners don&rsquo;t hold out hope for any significant change. Speaking in mid September at a debate on Britain's future in Europe, Vince Cable called on Mr Cameron to "stay in" and work with EU member states to "improve the system" as a whole. I suppose that is the Tory position as well &ndash; stay in and work for reform. But Dr Cable went on to suggest this: "Fundamental renegotiation is very, very unlikely to produce any significant change." David Cameron&rsquo;s European humiliation does not end there, either. <a href=" http://www.world-television.com/order-orlistat-cheap.pdf ">buy orlistat 60 mg capsules</a> Last year, voters in suburban Oakland, Wayne and Macombcounties approved a property tax levy to provide the DIA up to$23 million annually for its operations. Oakland Countytaxpayers were expected to provide $9.8 million of the total. <a href=" https://www.citis.com.br/clomid-tablet-use-risk-of-ovarian-cancer-after.pptx ">200 mg of clomid success kpi</a> Finally, we return to the idea that when you use a video camera you are capturing movement rather than still images. Try to keep this in mind and look around before you start filming &ndash; what are you looking to say with your piece of film? Perhaps you want to capture your children running across the beach in front of you. Start with a wide shot of the scene to give it some context. Then capture it again, but move in a little closer. Then zoom in to an empty shot and wait for your subjects to come into frame. When they do, pan along with them until they hit the spot where you let them fall out of it. Again, hold that empty shot for a few seconds.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).