Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

A jiffy bag <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/celexa-rapid-heart-rate-lupus.pdf#relax ">celexa increased heart rate important</a> AGAIN I LIKE TO SAY HE TOOK A CHANCE ON FOX BUSINESS SIX YEARS AGO AND BACK THEN WAS ALREADY TALKING ABOUT THINGS LIKE MOBIL AND SKYPE AND YOU HEARD WHAT HE HAD TO SAY, OF THESE ENTREPRENEUR IS COMING UP IN THE NEXT HOUR, WHEN WE FIRST CAME TO HIM ON THREE DAYS IN THE VALLEY TWO YEARS AGO THEY BARELY HAD 1 MILLION PEOPLE ON THEIR MAGAZINE APPS, TODAY PUSHING SEVENTY MILLION FANS ON THIS THING. <a href=" http://buumon.org/micardis-plus-80-mg-12-5mg.pdf ">micardis plus 80 mg/12 5mg</a> Raiders general manager Reggie McKenzie has apparently struck out on both of his major quarterback acquisitions this offseason. Tyler Wilson was drafted in the fourth round but was cut at the end of training camp and is now on the practice squad. He paid a heavy price for Flynn, who quickly proved he was not worthy of it. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/cheapest-place-to-buy-doxycycline.pdf#hated ">cheapest place to buy doxycycline</a> A Labour MP called for the Tories to hand over all of the £4.8m in donations made to the party by Spencer and give them to the Armed Forces after Icap was fined £55m over Libor rigging. <a href=" http://www.lcwpros.com/prosolution-gel-vs-vigrx-oil.pdf#ordinarily ">razer pro solution v 1.6 mouse</a> The council has until Jan. 1 to recommend to several state agencies and legislative committees new standards to improve or enhance security and safety in Connecticut schools. The council was created by legislation passed after the Dec. 14 shooting at Sandy Hook Elementary School, where 20 first-graders and six educators were killed. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?effets-secondaires-de-vigorex.pdf ">zandu vigorex yahoo</a> WASHINGTON, Oct 23 (Reuters) - General Dynamics Corp,the maker of Gulfstream business jets and U.S. Navy warships,reported higher earnings and operating margins for the thirdquarter despite a dip in revenue, and nudged its full-yearearnings forecast higher.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Whereabouts in are you from? <a href=" http://www.disneyconcerts.com/tadalis-tanio.pptx ">tadalista india</a> "Scotland led the way in the smoking ban and minimum pricing on alcohol. The decision to allow Gary McCourt and drivers like him to drive again suggests that the judiciary are frightened to grasp the nettle and make decisions which would make our country a safer place to live." <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/can-you-buy-clomid-privately.pdf#feel ">can you buy clomid over the counter in dubai</a> "They will be looking at other indicators. The Challengers,the ADP numbers will give a sense of what's happening in thelabour market ... I am sort of hard pressed to see this turninto something major. We've seen it before. Both sides will actin time to avert a catastrophic outcome." <a href=" http://www.acrro.ro/index.php/metaxalone-for-fibromyalgia.pdf ">metaxalone depression</a> Instead, he says, he’s analytical - a self-proclaimed master of seeing what’s happening on and off the field. And if he sees something wrong, why wouldn’t he say something about it? Why wouldn’t anyone do anything that would help the team win? <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/tadalis-sx-super-active.pptx ">hvad er tadalista</a> Globally, the solar industry has made significant gains indriving down costs over the last five years, but it has yet tobe weaned off big subsidies. Solar power remains an inefficientsource of energy and is hugely expensive - installing 35 GW ofsolar capacity would cost around $50 billion, plus the subsidiesneeded for solar producers under long-term power purchaseagreements with the government, analysts said. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-cheap-cymbalta-online.pdf#wonder ">where can i buy cymbalta online</a> Lochte barely celebrated after his race, letting out a deep breath as he squinted to see his winning time — 1 minute, 54.98 seconds. Japan's Kosuke Hagino claimed the silver, more than a second behind, and Brazil's Thiago Pereira took bronze.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).