Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Could I borrow your phone, please? <a href=" http://www.algordanza.pt/alendronate-sodium-tablets-usp-70-mg-price.pdf ">alendronate sodium</a> NDFs, which are settled in dollars, have become a popularcurrency hedging instrument among companies with a big chunk ofrevenue and expenses being denominated in currencies that - likethe Brazilian real - are not fully convertible. <a href=" http://www.gcva.com/buy-amlodipine-besylate.pdf ">buy amlodipine 10 mg tablet</a> She and Brazilian governor Agnelo Queiroz "are the epitome of Brazilian rulers," wrote political commentator Fernando Rodrigues in Brazilian newspaper Folha de S. Paulo. "They embody the perplexity and the lack of leadership capabilities of several parties' politicians vis-a-vis the new phenomena of protests without leaders or defined proposals ... It seems they are just waiting and hoping the tsunami will end." <a href=" http://iacs.org.br/stromectol-buy.pdf ">where to buy ivermectin for birds in australia</a> But the case poses a dilemma for large institutions, some ofwhich remain leading RBS shareholders. They want to underlinethe need for improved corporate governance, but would see thevalue of their investments sinking if the Edinburgh-based lenderloses the case. <a href=" http://www.prodental.com/?good-price-pharmacy-kingaroy-fax#annihilation ">costco pharmacy overton ridge fort worth</a> That price: $2.99 to $6.99 for a 15.2-ounce bottle of juice. That 's certainly pricey, but some brands of superpremium fresh juices can cost even a buck or two more. "We're trying to make the category more accessible," says Errol Schweizer, executive global grocery coordinator at Whole Foods. <a href=" http://www.espaitaronja.com/what-is-atorvastatin-calcium-optical-rotation.pdf#dump ">buy atorvastatin online overnight delivery</a> A teaching assistant described him as a "bag of bones" and the trial heard he was "wasting away". At the time of his death the Coventry schoolboy weighed just over a stone-and-a-half (10kg).

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Will I get paid for overtime? <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/can-you-buy-naproxen-250-mg-over-the-counter.pptx#copyright ">where to buy naproxen tablets</a> Earlier this week, Florida Senate President Don Gaetz announced that a select committee will study the potential environmental impact of discharges from Lake Okeechobee into Indian River Lagoon and other nearby bodies of water. The discharges are controlled by the U.S. Army Corps of Engineers. There have been concerns that too much freshwater is coming from the lake into estuaries that rely on a mixture of both fresh and salt water. <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/nexium-plic-10-mg-pret.pdf ">nexium plic 10 mg pret</a> "I would tell everyone who would listen to me that Upstate New York is a land of treasures," Clinton said of her time in the Senate. "History is everywhere. What built this country and made it the land of opportunity for so many really started here." <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/order-prilosec-samples.pdf ">omeprazole mail order uk</a> Brewer said she was "deeply troubled" by the decision and questioned the sincerity of President Barack Obama and Vice President Joe Biden, "who pledged to support our state during its time of great need." <a href=" http://www.rafalska.eu/index.php/levothyroxine-buy-online-usa-gxp-2000.pptx ">where to buy levothyroxine pharma</a> "Some 56% of people who took their own life in Scotland in 2010 had mental health prescriptions dispensed within 12 months prior to death and one in five attended A&E within three months prior to death," he told the conference. <a href=" http://buumon.org/topamax-joint-aches.pdf ">order topamax no prescription</a> Smith was now on top of the world. It was his “coming out party” And damned if he didn’t show there was at least one New York quarterback who could still engineer a fourth-quarter comeback. Hallelujah, there would be meaningful games to be played the rest of the season.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).